Römer 5Z 2 získalo ocenenie red Dot Awards

S veľkou radosťou Vám prinášame najnovšie správy ohľadom produktov značky Britax Römer. Vajíčka BABY-SAFE 5Z 2 nedávno získali prestížne ocenenie Red Dot Design Award za svoj vynikajúci produktový design. Red Dot Label je jednou z najprestížnejších a najväčších svetových dizajnových súťaží, a tým pádom sa stalo medzinárodne uznávanou známkou kvality, ktorú odborníci aj verejnosť vyhľadávajú.

Vajíčko Britax-Romer 5Z zísalo prestížne ocenenie Red Dot Awards za dizajn

BABY-SAFE 5Z si navyše pripísala ďalšie významné ocenenie, a to cenu iF DESIGN Award. Toto ocenenie je považované za jedno z najvýznamnejších a najuznávanejších dizajnových ocenení na svete. V roku 2023 sa do súťaže prihlásilo takmer 11 000 prihlášok z 56 rôznych krajín, čo robí ocenenie BABY-SAFE 5Z naozaj výnimočným úspechom.

Ocenené produkty porotcov zaujali svojim inovatívnym dizajnom, ktorý kombinuje bezpečnosť, pohodlie a estetickú príťažlivosť. Ich atraktívny vzhľad, prvotriedne materiály a dômyselné detaily ich robia skutočnými hviezdami na trhu detských produktov. Ocenenia Red Dot Design Award a iF DESIGN Award sú nielen prestížnymi oceneniami, ale tiež potvrdzujú, že tieto produkty patria medzi špičku vo svete designu.

Vajíčka Baby-SAfe 5Z 2 môžete zakúpiť v nasledovných setupoch: