Kombinované kočíky

Najpredávanejšie

55 položiek celkom
Kombinovaný kočík Noordi Luno All Trails 2v1
€829,81

Štýlový kombinovaný kočík pre deti od narodenia do 15 kg. Noordi Luno All Trail je navrhnutý tak, aby zvládol aj jazdu v náročnejšom teréne a zároveň...

Kód: 872609SNO
Kombinovaný kočík Tutis UNO3+ 2v1
od €754,34

Obľúbený kombinovaný kočík Tutis Uno3+ ponúka unikátny dizajn, jednoduché ovládanie a funkčné riešenia kočíka ako celku. Kočík je dodávaný ako 2-kombinácia a...

Kód: 1072144TU
Luca 04 CZA
€449 –11 %
€399

Obľúbený kombinovaný kočík v zvýhodnenej cene. Kočík nemá žiadne optické ani technické poškodenia. Set obsahuje konštrukciu, hlbokú vaničku, športovú časť,...

Kód: 28479
Kombinovaný kočík Roan Bloom 2v1
€560

Moderný kombinovaný kočík s odpruženou konštrukciou a perfektnými jazdnými vlastnosťami. poteší doplnkami v cene kočíka a kvalitným vyhotovením.

Kód: 101012-BLACK-DOTS
Kombinovaný kočík Baby Design Zoy 2v1
€382

Moderný kombinovaný kočík za príjemnú cenu s gélovými kolesami a jednoduchou obsluhou.

Kód: 010419
Kombinovaný kočík Bexa Line 2.0 Eco 2v1
€469

Šikovný kombinovaný kočík Bexa v koženkovom prevedení pre moderné mamičky.

Kód: 063155
Kombinovaný kočík Bexa Line 2.0 Pastel 2v1
€465

Praktický kombinovaný kočík Bexa Line 2.0 v parádnch pastelových farbách pre moderné mamičky. kočík je skvelou voľbou pre jeho moderný dizajn, doplnky v cene...

Kód: 063190
Kombinovaný Kočík Bexa Ultra 2.0
€360

Kombinovaný kočík s výborným pomerom cena/kvalita. Za férovú cenu dostanete moderný kočík na odpruženom podvozku s možnosťou nastavenia sily odpruženia....

Kód: 063143
Kombinovaný kočík Bexa Ideal 2v1
€545

Obľúbený kombinovaný kočík v krásnom dizajne z kolekcie značky Bexa. Ideal je obľúbený vďaka priestrannej vaničke a doplnkami, ktoré sú v cene kočíka.

Kód: 063149
Kombinovaný kočík Bexa Air Pro 2v1
€525

Bexa Air Pro - aktuálne veľmi obľúbený kočík z dielne výrobcu kočíkov Bexa. Moderný a zároveň exkluzívny dizajn a funkčné vlastnosti z neho robia veľmi...

Kód: 063201
Kombinovaný kočík Moon Rocca Edition 2v1 2022
€799

Rocca Edition je kočík s extra jednoduchou manipuláciou. Po zložení je extra kompaktný a nezaberá veľa miesta. Dieťa si bude hovieť na prémiovom matraci...

Kód: 63960610.433
Kombinovaný kočík Moon Rocca Basic 2v1 2022
€699

Kombinovaný kočík Rocca Basic vás presvedčí svojou extra spratnosťou a jednoduchou obsluhou. Nestačí? Pozrite si jeho krásny dizajn a ladné krivky - toto je...

Kód: 63960600.404
Hore
Ďalšie produkty

Ak ste zavítali na túto stránku, tak gratulujeme! Pravdepodobne čakáte bábätko a zháňate preňho nejaký povoz. Kombinovaný kočík v tomto prípade bude skvelou voľbou. Práve pri výbere kombinovaného kočíka strávia budúci rodičia najviac času a vôbec sa im nečudujeme. Je ich tak veľa a každý má svoje plusy a mínusy. Vyberajte teda tak, aby ste tento kočík využili naplno.

ČO JE SÚČASŤOU KOMBINOVANÉHO KOČÍKA

Stretávame sa s tým skoro pri každom zákazníkovi na predajni. Častokrát nerozumie pojmom ako 2-kombinácia, poprípade 3-kombinácia. Aby ste sa zorientovali, tieto pojmy Vám jednoducho vysvetlíme.

#showmore#

KOČÍK - DVOJKOMBINÁCIA

Dnes väčšina výrobcov ponúka kočíky v tzv. 2-kombinácii. V tomto prípade je v cene konštrukcia, hlboká vanička a športová časť. Takýto kočík samozrejme môžete dovybaviť aj autosedačkou pre najmenšie detičky - vajíčkom. Z nášho pohľadu je 2-kombinácia skvelou voľbou - viete si sami určiť akú autosedačku budete používať a vyberiete si presne takú, ktorá bude zodpovedať Vašim nárokom na bezpečnosť. Dokonca sa väčšina kvalitných autosedačiek dá pripevniť pomocou adaptérov aj ku konštrukcii kočíka.

dvojkombinacia-vzorovy-kocik

KOČÍK - TROJKOMBINÁCIA

Pri niektorých kočíkoch je možnosť zakúpenia aj v 3-kombinácii. Teda ku kočíku dostanete aj autosedačku - vajíčko. Ako rodič v tomto prípade nemáte možnosť vybrať si autosedačku podľa vlastného výberu - tá je stanovená podmienkami daného setu. Väčšinou sa však jedná o kvalitné autosedačky, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné nároky aktuálnych legislatívnych nariadení.

kombinovany-kocik-vzorova-trojkombinacia

PRÍSLUŠENSTVO KU KOČÍKU

Kombinované kočíky väčšinou bývajú dodávané aj s príslušenstvom, ktoré je v jeho cene. Častokrát sa jedná napríklad o prebaľovaciu tašku, pláštenku proti dažďu alebo sieťku proti hmyzu. Pri kočíkoch je vždy uvedená výbava, ktorá je jeho súčasťou. Samozrejme ostatné príslušenstvo je možné ku kočíku kedykoľvek dokúpiť a spríjemniť si tak jeho používanie.

ČO OD KOMBINOVANÉHO KOČÍKA OČAKÁVATE

Kočíky majú veľa vlastností a je dôležité, aby ste ich pri výbere zohľadňovali. Treba si určite zodpovedať hlavné otázky, ktoré Vás navedú pri výbere toho správneho povozu pre Vaše dieťatko. Vyberáme hlavné atribúty, ktoré pri výbere kombinovaného kočíka treba zohľadniť:

  • Materiál kolies - k dispozícii je viac typov - nafukovacie kolesá poskytujú komfortnú jazdu, v obľube sú aj kolesá bezúdržbové (bezdušové), ktoré majú skvelé vlastnosti a nedajú sa prepichnúť. 
  • Odpruženie konštrukcie - pokiaľ sa budete pohybovať v náročnejšom teréne, určite oceníte kočík s väčšou mierou pruženia, čo ocení Vaše dieťatko.
  • Veľkosť vaničky - veľa mamičiek kladie dôraz na veľkosť vaničky. Najväčšie vaničky odporúčame pre deti, ktoré sa majú narodiť v mesiacoch august-september. Naopak, zimné mesiace zvládnete aj s menšou vaničkou, nakoľko je bábätko malé.
  • Spratnosť - veľmi dôležitá vlastnosť kombinovaného kočíka, ktorú dnes rieši veľa rodičov. Cestujeme vo veľkom a plné auto kočíka nie je zrovna ideálne.
  • Hmotnosť - kočík väčšinou tlačíte pred sebou, ale občas je treba manipulovať s celou jeho váhou - napríklad pri vkladaní a vykladaní z auta. Prípadne môžete bývať na poschodí a kočík nosiť po schodoch. Vtedy poteší každá ušetrená váha.