Nočníky

Najpredávanejšie

51 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Nočník je povinná výbava každej domácnosti s deťmi. V našej ponuke môžete nájsť nočníky rôznych tvarov a farieb od výmyslu sveta. Sú bezpečné a vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, aby boli ich používatelia čo najviac spokojní.

Veľkej obľube sa tešia nočníky, ktoré po vykonaní potreby zahrajú jednoduchú melódiu, čím dieťatko podporujú do ďaľších úspešných pokusov pri vykonávaní potreby. Nočníky s melódiou tak bývajú fajn stimulom pri učení na nočník.

Pri výbere nočníka treba brať ohľad na to, aby mal protišmykovú spodnú časť - tá zabráni kĺzaniu po hladkej podlahe. Poteší aj opierka chrbátika. A hlavne by sa mal dieťatku tematicky, či farebne páčiť - uľahčuje to navykanie na tohto pomocníka. Rodičom zasa môže uľahčiť umývanie možnosť vybratia časti s "nákladom" - pre jednoduchšie čistenie.

A odkedy dieťa na nočník učiť? V zásade platí, že čím skôr, tým lepšie. Treba len vytrvať a nevzdávať sa. Takže ak idete dieťa prebaliť a plienka je suchá - neváhajte a posaďte ho na nočník a možno príde prekvapenie :)