Vaničky na kúpanie

Najpredávanejšie

65 položiek celkom
Vanička Skip Hop Moby s ergonomickou podložkou
€42,95

Ergonomicky tvarovaná detská vanička využiteľná od narodenia do cca 1 roka. Vždy si ju prispôsobíte podľa aktuálnych potrieb dieťatka. Tvar veleryby sa bude...

Kód: 235465AGS
Detská skladacia vanička Onda Slim
€38,99

Detská skladacia vanička - využitie do cca 12 mesiacov v polohe na kúpanie v sede alebo v ľahu. Vďaka špeciálnej konštrukcii ju môžete jednoducho zložiť a...

Kód: 38956840AGS
Vanička s úchytom na vaňu OK Baby Onda Evolution
€59,99

Detská vanička s úchytom na upevnenie ku klasickej obdĺžnikovej vani, Dieťatku poskytuje komfortnú polohu počas kúpania v ľahu alebo v sede.

Kód: 38086841AGS
Detská vanička do sprchovacieho kúta OK Baby Opla
€39,99

Skvelá vanička ideálna do sprchového kúta. Nosnosť až 25 kg. Jednoduchá obsluha, bezpečné používanie a šetrenie vody sú plusy, ktoré určite oceníte.

Kód: 38136831AGS
Detská vanička na kúpanie Onda
€24,99

Detská vanička na kúpanie s ergonomickou polohou na ležanie a sedenie. K vaničke je možné dokúpiť samostatne stojaci stojan, prípadne úchyt na klasickú vaňu.

Kód: 38232035AGS
Detská vanička na kúpanie OK Baby Onda Evolution
€34,99

Detská vanička na kúpanie s protišmykovou úpravou časti na sedenie a ležanie. K vaničke je možné dokúpiť samostatne stojaci stojan, prípadne úchyt na...

Kód: 38087240AGS
Detská vanička dBb Remond
€25,90

Detská vanička vyrobená z kvalitného plastu. Vanička je vybavená protišmykovými nožičkami a odtokom - využiteľnosť je od narodenia do cca 2-3 rokov.

Kód: DBB306013
Vanička Thermobaby Vasco so stojanom a výpusťou
€112,50

Set vaničky so stojanom a výpusťou Thermobaby Vasco. Výborná voľba od narodenia dieťatka.

Kód: 3023190012308BD
Detská vanička Maltex Dino 100 cm so zátkou
€13,99

Detská vanička Maltex s dĺžkou 100 cm v dizajne s dinosurom. Vanička je vybavená zátkou na vypúšťanie vody.

Kód: 6200-60AGS
OK Baby detská vanička Laguna
€24,99

Detská vanička na kúpanie v modernom dizajne. K vaničke je možné dokúpiť stojan, prípadne lehátko na kúpanie.

Kód: 37932035AGS
Detská vanička Maltex Zebra 100 cm so zátkou a protišmykovou podložkou
€13,99

Detská vanička Maltex s motívom Zebra, dĺžkou 100 cm a so zátkou a protišmykovou podložkou

Kód: 6753-90AGS
Hore
Ďalšie produkty

Kúpanie detí - to je zábava. A so správne zvolenou detskou vaničkou o to viac. Na výber v našej ponuke máte vaničky viacerých výrobcov - či už v klasickom dizajne, ale aj modernejšie modely s ergonomicky tvarovanou časťou na ležanie.

Pri kúpe je potreba zvoliť akú veľkú vaničku chcete, prípadne či má mať výpust na vodu, alebo sa z vaničky bude vylievať klasickým spôsobom. S výberm Vám pomôžeme

#showmore#

Detská vanička - miesto, kde sa dieťa cíti dobre

Detské vaničky na kúpanie sú miestom, ktoré deti milujú. Vyberte teda takú, ktorá bude bábätku vyhovovať. Samozrejme dbajte pri výbere aj na seba - pri kúpaní budete tráviť veľa času a určite dostane Váš chrbát zabrať ak budete mať vaničku v nie príliš ideálnej polohe. Preto sa dajú dokúpiť aj stojany na vaničky, ktoré zabezpečia optimálnu pracovnú výšku počas kúpania.

Na výber máte vaničky s rovným dnom alebo s ergonomicky tvarovaným miestom pre dieťa.

  • vaničky s rovným dnom - klasika, ktorá je dlhodobo najpredávanejšia. K týmto vaničkám odporúčame dokúpiť podložku na kúpanie. Je už na Vás, či bude plastová, textilná alebo penová. Podložka Vám pomôže pri manipulácii s dieťatkom.
  • ergonomicky tvarované vaničky - sú vyformované tak, aby dieťa malo pohodlnú polohu na kúpanie a vy máte menej práce s držaním dieťatka. Zväčša je miesto pre dieťatko s protišmykovou úpravou, takže kúpanie tak pre Vás bude jednoduchšie. Zväčša sa ergonomická poloha využíva do cca 6 mesiacov a väčšina týchto vaničiek neskôr umožňuje kúpanie po sediačky.

Na kúpanie si ešte môžete zaobstarať rôzne pomôcky. Určite skúste nakuknúť do týchto kategórií nášho webu:

» Detské osušky

» Župany

» Hubky a žinky na kúpanie

» Hračky do vody