Podložky do kočíkov

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Ceba Baby podložka do športového kočíka 33 x 85 cm
€24,99

Univerzálna podložka do športového kočíka v krásnom dizajne. Podložka je obojstranná. Hladká strana je s farebnou potlačou. Opačná strana je s jemným chĺpkom...

Kód: W-814-000-606AGS
Aeromoov vložka proti poteniu do kočíka
od €25,99

Podložka do kočíka, ktorá vďaka svojej konštrukcii výrazne znižuje potenie detí. Konštrukcia dovoľuje prúdiť vzduchu pod dieťatkom. Vrchná časť podložky je...

Kód: AL-B-FLAGS
Letná vložka Stay Cool do kočíka Smile III Kód: 4000985326238BD
Cuddleco podložka do kočíka Comfi-Cush
€26,90

Jedna z najprepracovanejších podložiek do kočíka z pamäťovej peny. Spríjemní sedenie dieťatku a oživí kočík pestrými farbami podľa Vášho vkusu.

Kód: 5060295844951BD

Podložka do kočíka - pre niekoho módny doplnok do kočíka, no pre väčšinu rodičov je aj funkčným doplnkom. Podložka chráni kočík pred znečistením a zároveň spríjemňuje pobyt dieťatka v kočíku. Zvyšuje komfort sedacej časti, tlmí vibrácie pri prejazde horším terénom. V ponuke máme aj špeciálne podložky do kočíka, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu pod dieťatkom a aktívne znižujú mieru potenia v chrbtovej časti.

#showmore#

VLASTNOSTI PODLOŽKY DO KOČÍKA SI SKONTROLUJTE

Väčšina podložiek má textilný poťah. Výplň môže byť penová-molitánová, obľube sa tešia aj podložky z pamäťovej peny - tie ešte efektívnejšie pohlcuje vibrácie. Nainštalovať sa dajú bez problémov do väčšiny športových kočíkov. Podložky majú totižto otvory na pásy, cez ktoré sa dajú jednoducho prevliecť a dieťa tak bez obmedzení budete pútať.

Niektoré podložky majú v okopovej časti - oblasť nožičiek pogumovanú vrchnú časť, takže sa ľahko čistia a ani sa výrazne nešpinia.

Podložky sa dajú prať - ideálne na šetrnom programe, prípadne v rukách aby nedošlo k ich poškodeniu - s teplotou vody cca. 30°C.