Športové kočíky

Najpredávanejšie

65 položiek celkom
Športový kočík Baby Design Coco Gel
€229

Obľúbený kočík Baby Design Coco v novom prevedení s gélovými kolieskami - jazda tak bude pohodlnejšia a tichšia ako u predchádzajúcej generácie. Je výnimočný...

Kód: 010372
Športový kočík Baby Design Wave
€289

Mega cena, super fukčnosť a krásne farebné prevedenia. Kočík Baby Design Wave s polohovaní do úplného ľahu a dlhou strieškou poteší skutočne každého rodiča a...

Kód: 010369
Športový kočík Moon Resea Sport 2022
€279

Veľmi obľúbený športový kočík s otočnou športovou časťou. Kočík Moon Resea Sport sa každoročne radí medzi najpredávanejšie športové kočíky našej ponuky. Jeho...

Kód: 62930400.421
Športový kočík Chicco Goody
€249,99
Kód: 79861.0621AGS
Športový kočík Joie Versatrax
od €319

Obľúbený športový kočík, ktorý je možné otáčať v smere aj protismere jazdy. Má extra dlhú striešku, dá sa polohovať do rovného ľahu a dokonca sa dá zložiť do...

Kód: 5378.004
Detský cestovný kočík Joie Tourist Signature
€229

Prepracovaný cestovný kočík, ktorý sa v momente dokáže poskladať úplne sám. Určite si tento skvost treba vyskúšať.

Kód: 5400.001
Športový kočík Nuna Tavo Next
€389

Prepracovaný športový kočík s jednoduchým skladaním, extra veľkým nákupným košíkom a to celé podčiarknuté nádherným - nadčasovým dizajnom.

Kód: 5359N.01
Športový kočík Nuna Tavo 2020
€299 –26 %
€220

Luxusný športový kočík s vynikajúcimi vlastnosťami a výbavou. Jeho univerzálnosť Vás bude baviť na všetkých prechádzkach za novými zážitkami s dieťaťom.

Kód: 5359.003
Športový kočík Nuna Pepp Next
€349

Zaujímavý športový kočík v unikátnom dizajne s jednoduchou manipuláciou.

Kód: 5372.004
Hore
Ďalšie produkty

Vítame Vás v našej ponuke športových kočíkov. Práve v tomto type kočíka strávi Vaše dieťa najviac času - preto si vyberte kočík, ktorý bude Vašim požiadavkám čo najviac vyhovovať.

KEDY PREJSŤ NA ŠPORTOVÝ KOČÍK

Prevažná väčšina športových kočíkov sa dá polohovať do úplného ľahu a deti je tak možné voziť v takomto kočíku od narodenia. Štandardne sa športové kočíky využívajú od cca pol roka veku dieťatka. Tie sa v kočíku vydržia voziť v priemere do 2-3 rokov.

ŠPORTOVÝ KOČÍK - TYPY PRI VÝBERE

Na čo si dať pozor pri výbere športového kočíka. V krátkosti Vám poradíme, na čo prihliadnuť:

OTOČNÝ VS. NEOTOČNÝ KOČÍK

#showmore#

Pri výbere rodičia často vyžadujú, aby sa dal sedák otáčať v smere aj v protismere jazdy. Výrazne väčší výber je u kočíkov, ktoré sú orientované len v smere jazdy. Tie sú často spratnejšie, priestrannejšie a manipulácia s nimi je jednoduchšia. Kočíky bez možnosti otáčania sedáka sú väčšinou vybavené okienkom na sledovanie dieťatka, takže ho máte vždy pod kontrolou.

NÍZKA HMOTNOSŤ POTEŠÍ

Pri manipulácii s dieťatkom alebo bez neho je dôležitým parametrom hmotnosť kočíka. Čím je kočík ľahší, všetko bude jednoduchšie, prechádzky si budete viac užívať a nakladanie do auta bude hračka.

DĹŽKA STRIEŠKY

Počas spánku dieťatka určite oceníte, ak bude pekne zatienené a nebudú ho obťažovať ostré slnečné lúče v tvári. Dôležitá je aj ochrana pred UV žiarením a možnosť cez okienko pozerať na dieťa.

MATERIÁL KOLIESOK

Ak trávite väčšinu času na spevnených cestách, postačia polyuretánové kolieska. Ak sú chodníky a cesty horšie, vhodnejšie budú gélové, prípadne gumenné kolesá. V náročnejšom teréne sú na kočíku ideálne nafukovacie kolesá, ktoré pekne tlmia otrasy z nerovností a jazda je tak komfortnejšia.

POHODLIE PRE RODIČOV

Dôležité je aj to, ako sa kočík ovláda Vám, rodičom. Ideálne je ak sa dá nastavovať výška madla, prípadne aj materiál z akého je madlo vyrobené. Skladanie - čím je jednoduchšie, tým viac budete spokojní. Určite prihliadajte aj na toto. V podstate platí, že kočík, ktorý sa Vám prispôsobí, určite oceníte.