STERILIZÁTORY

Sterilizátor na fľaše je výborný pomocník, ktorý udrží dojčenské fľaše a doplnky bez baktérii v sterilnom stave. Na výber máte elektrické sterilizátory fliaš a sterilizátory fliaš do mikrovlnnej rúry.

#showmore#

Oba typy sterilizátorov fliaš fungujú na identickej báze. Obsah, ktorý do sterilizátora naložíte (fľaše, culíky na fľaše, klasické cumlíky a pod.) je sterilizovaný vodnou parou, ktorá sa v sterilizátore kumuluje. Táto vodná para je z vody, ktorá sa do sterilizátora naleje. Jej zahriatim takmer k bodu varu sa odparovaním kumuluje teplota v ohrievači a táto vysoká teplota doslova zničí 99,99 %  všetkých baktérii, ktoré sa nachádzajú na veciach, ktoré sú v sterilizátore.

Po ukončení sterilizačného procesu môžete nechať nádobu uzatvorenú - všetky veci v nej obsiahnuté tak budú v sterilnom prostredí až pokiaľ ich nebudete potrebovať.

V našej širokej ponuke nájdete množstvo naozaj kvalitných sterilizátorov, ktoré pracujú samostatne, ale aj tie, ktoré sú určené do mikrovlnnej rúry. Už si stačí len vybrať ten, ktorý bude tým správnym pomocníkom vo Vašej domácnosti. 

Najpredávanejšie

elektronicky sterilizator flias beurer by76
€55,99 –30 %
Pôvodne: €55,99  (–30 %)
€38,90
1 položiek celkom
Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.