Sterilizátory

Najpredávanejšie

elektronicky sterilizator flias beurer by76
€55,99 –31 %
Pôvodne: €55,99  (–31 %)
€38,90
sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips Avent
€39,95 –13 %
Pôvodne: €39,95  (–13 %)
€34,90
2 položiek celkom
sterilizátor do mikrovlnnej rúry Philips Avent
€39,95 –13 %
€34,90

Sterilizátor Avent do mikrovlnnej rúry, ktorý spoľahlivo vysterilizuje fľaše, cumlíky a ostatné príslušenstvo pre dieťatko.

Kód: 35160
elektronicky sterilizator flias beurer by76
€55,99 –31 %
€38,90

Sterilizátor Beurer BY 76 spoľahlivo eliminuje všetky nebezpečné baktérie. Má digitálny LED displej, ktorý jasne ukazuje zostávajúci čas sterilizácie....

Kód: 523CA7

Sterilizátor na fľaše je výborný pomocník, ktorý udrží dojčenské fľaše a doplnky bez baktérii v sterilnom stave. Na výber máte elektrické sterilizátory fliaš a sterilizátory fliaš do mikrovlnnej rúry.

#showmore#

Oba typy sterilizátorov fliaš fungujú na identickej báze. Obsah, ktorý do sterilizátora naložíte (fľaše, culíky na fľaše, klasické cumlíky a pod.) je sterilizovaný vodnou parou, ktorá sa v sterilizátore kumuluje. Táto vodná para je z vody, ktorá sa do sterilizátora naleje. Jej zahriatim takmer k bodu varu sa odparovaním kumuluje teplota v ohrievači a táto vysoká teplota doslova zničí 99,99 %  všetkých baktérii, ktoré sa nachádzajú na veciach, ktoré sú v sterilizátore.

Po ukončení sterilizačného procesu môžete nechať nádobu uzatvorenú - všetky veci v nej obsiahnuté tak budú v sterilnom prostredí až pokiaľ ich nebudete potrebovať.

V našej širokej ponuke nájdete množstvo naozaj kvalitných sterilizátorov, ktoré pracujú samostatne, ale aj tie, ktoré sú určené do mikrovlnnej rúry. Už si stačí len vybrať ten, ktorý bude tým správnym pomocníkom vo Vašej domácnosti. 

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.