Cumlíky BIBS

Najpredávanejšie

260 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

cumliky-bibs-vyberajte-s-radostou

Cumlíky BIBS - prečo si vybrať práve tie?

Tieto Dánske cumlíky pre deti sú skutočne unikátne po dizajnovej aj kvalitatívnej stránke. Na výrobu samotných savičiek sú používané najkvalitnejšie materiály ako prírodný kaučuk a silikón. Sú vyrábané vo viacerých tvaroch - toto dnes už široké portfólium je skvelé, pretože si z jednotlivých kolekcii vie vybrať skutočne každý - teda hlavne každé dieťa.

#ShowMore#

A aké BIBS cumlíky kúpiť? Veľkosti a tvary nájdete tu:

Kompletnú ponuku cumlíkov BIBS môžeme rozdeliť do viacerých kolekcíí. Tie sa líšia materiálom a tvarom savičky. Každá kolekcia je navyše dostupná vo viacerých veľkostiach. Veľkosť si vyberáte podľa veku dieťatka.

Kolekcie cumlíkov BIBS sú nasledovné:

1. BIBS COLOUR

kaučukové cumliky bibs colour

Rokmi overená klasika, ktorú nakupuje väčšina zákazníkov. Jedná sa o základnú, no zároveň najobľúbenejšiu kolekciu cumlíkov. Dominuje jej jednoduchý okrúhly dizajn tanierika a najväčší výber farebných kombinácií. Savička je z prírodného materiálu - kaučuku a cumlíky sú dostupné v 3 veľkostiach podľa veku detí.

2. BIBS DE LUX

kaučukové cumliky bibs de lux

Kolekcia cumlíkov De Lux je na prvý pohľad rospoznateľná opticky prepracovanou prednou časťou cumlíka. Cumlík pôsobí elegantnejšie a jeho dizajn je menej nápaditý. Tvar savičky je rovnako okrúhly ako pri cumlíkoch kolekcie Colour.

Cumlíky De Lux sú dostupné so silikónovou a aj s kaučukovou savičkou.

Kaučukové cumlíky Bibs De Lux sú dostupné v 2 veľkostiach a De Luxe v univerzálnom veľkostnom prevedení.

3. BIBS COUTURE

silikónové a kaučukové cumliky bibs couture

Táto kolekcia cumlíkov je špecifická ortodonticky tvarovanou sacou časťou cumlíka. Zvykne sa nazývať aj zrezaná - nakoľko tak sa dá jednoducho popísať tvar savičky. Z hľadiska vývoja chrupu tento tvar cumlíka veľa odborníkov považuje za ideálny. 

Cumlíky sú dostupné so silikónovou aj kaučukovou savičkou. Každé materiálové prevedenie je navyše dostupné v dvoch veľkostiach podľa veku dieťatka.

Kaučukové aj silikónové cumlíky Bibs Couture sú dostupné vo veľkostiach.

4. BIBS SUPREME

Silikónové a kaučukové cumliky bibs supreme

Veľmi vyhľadávaná kolekcia cumlíkov BIBS. Tvar savičky je mierne sploštený. Tento tvar sa označuje aj ako symetrický. Cumlíky z tejto kolekcie sú dostupné v silikónovom aj v kaučukovom prevedení. Každá verzia je vyrábaná v 2 veľkostiach.

Kaučukové aj silikónové cumlíky Bibs Supreme sú dostupné v dvoch veľkostiach.

A ktorý cumlík Bibs je najpredávanejší? No predsa cumlík z prírodného kaučuku

Verte či nie, ale až 85% cumlíkov Bibs, ktoré predáme sú kaučukové. Deti samotné si už vyberú konkrétny tvar, ale kaučuk jednoznačne dominuje.

Recenzie cumlíkov BIBS? Aj Karolina Wozniacka sa pridala k spokojným zákazníkom

Keďže spokojných zákazníčok sú tisíce, recenziu Vám rada sprostredkuje aj Vaša kamarátka, ktorá ich už používa. Určite sa taká nájde. Ambasádorkou cumlíkov BIBS sa stala svetová tenistka Karolina Wozniacka, ktorá sa k cumlíkom Bibs vyjadrila takto:

"Neviem ani len opísať tie krásne pocity, keď som sa mohla stať matkou našej dcérky. Táto pre mňa nová životná pozícia ma zaväzuje dať svojmu dieťatku len to najlepšie. Doteraz som nemala ani predstavu, koľko vecí treba zohľadniť pri výbere toho správneho cumlíka pre bábätko. Veľa mojich priateľov mi prezentovalo, aké sú cumlíky BIBS skvelé a ja som dospela k záveru, že sú skutočne najlepšou voľbou."

Zdroj: https://eu.bibsworld.com/pages/caroline-wozniacki-x-bibs

A kde kúpiť cumlíky Bibs? U nás nájdete vždy parádny výber

U nás na predajni v Považskej Bystrici a v e-shope nájdete vždy aktuálnu a hlavne širokú ponuku cumlíkov Bibs. Skladom máme všetky kolecie a cumlíky Vám rýchlo a spoľahlivo dodáme. Ak máte chuť si tovar "ošahať" tak na predajni si túto možnosť rozhodne nenechajte ujsť. Radi Vás obslúžime.