Rukávniky na kočík

Najpredávanejšie

9 položiek celkom
Rukavice na kočík Gimme Five s kožušinkou
€17,90

Kvalitné rukavice s teplou podšívkou GIMME FIVE

Kód: 036000
Gimme Five rukavice na kočík ovčie rúno
€12

Kvalitné rukavice s teplou podšívkou GIMME FIVE

Kód: 036003
Beztroska rukávnik na kočík s kožušinou
€36

Rukávnik na detský kočík s kožušinovým lemom. Ideálny do chladného počasia.

Kód: BTK1791
Beztroska rukavice na kočík s kožušinou
€39

Rukavice na kočík do chladného počasi s kožušinovým lemom.

Kód: BTK1807
Rukávnik na kočík TFK Hand warmer T-00-043
€42,99

Rukávnik ideálny na kočíky značky TFK - spoľahlivo môžete tento rukávnik využívať aj na kočíkoch s brzdovou páčkou na madle.

Kód: 6382.001
Zopa zimný rukávnik na kočík
€14,40

S týmto rukávnikom od Zopy máte ruky vždy v teple. Hrejivý rukávnik ocenia všetci rodičia na dlhších prechádzkach v chladnom počasí.

Kód: 8595114499243BD
Zopa extra teplé rukavice na kočík
€21,30

Zimné rukavice vhodné na všetky typy kočíkov. Perfektný dizajnový doplnok, ktorý je naviac veľmi funkčný a príjemne zahreje počas dlhých prechádzok v...

Kód: 8595114499250BD
Zopa zimné rukávniky Fluffy
€26,90

Hrejivé a odolné rukavice, ktoré použijete na všetky typy kočíkov. Rukavice Fluffy sú v rovnakom farebnom prevedení ako fusaky, takže vám dovolí vytvoriť...

Kód: 8595114496778BD

Mamičky, určite si ku kočíku zabezpečte kvalitný rukávnik. Počas chladného obdobia nielen v zime poskytne Vašim rukám teplo a prechádzky tak budú pohodlnejšie.

AKO VYBRAŤ RUKÁVNIK NA KOČÍK?

#showmore#

Nebojte sa, nie je to žiadna veda. Vlastne na výber je "až" z dvoch typov rukávnikov - a to podľa toho, čí sú dvojdielne, alebo jednodielne. Na aké typy kočíkov sa hodí konkrétny z nich? My to vidíme takto:

  • Jednodielny rukávnik na kočík - toto je jednoznačná voľba u väčšiny mamičiek. Používa sa na väčšinu kombinovaných a športových kočíkov. Výhodou je aj fakt, že ruky sú pekne spolu a dokážu vytvoriť väčšie teplo, prípadne rýchlejšie skrehnuté ruky zahriať.
  • Dvojdielny rukávnik na kočík - táto varianta sa používa na golfové kočíky, ktoré majú 2 samostatné rúčky. Častokrát po nich siahajú aj zákazníci, ktorí majú v strede madla poistku na skladanie kočíka. Ak máte 2-dielne rukávniky, tak je jednoduchšie sa k nej dostať.

PREČO RUKÁVNIK POUŽÍVAŤ

Rukávnik na kočík Vám umožní rýchlejšie reagovať na potreby dieťatka počas chladných dní. Nebudete musieť mať na rukách rukavice - ruky jednoducho vytiahnete a môžete s dieťatkom alebo s potrebným príslušenstvom obratom manipulovať.

Zároveň je rukávnik aj módnym doplnkom ku kočíku. Veľa výrobcov fusakov má v ponuke aj rukávniky, ktoré bývajú vyrobené v rovnakých odtieňoch a štruktúrach látok.

A hlavne, nebude Vám zima na ruky, to je benefit Nr. 1.