KOČÍKY

Najpredávanejšie

333 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Hľadáte pre svoje dieťatko kočík alebo príslušenstvo ku kočíku?? Tak u nás ste správne. V našej ponuke nájdete veľký výber kočíkov a doplnkov, ktoré by sa Vám mohlo hodiť a určite si tie správne produkty aj vyberiete.

KOČÍKY A PRÍSLUŠENSTVO Z NAŠEJ PONUKY

#showmore#

Budúce mamičky si najčastejšie vyberajú kombinované kočíky, ktoré určite ocenia a využijú od narodenia svojho dieťatka. Pre väčších drobcov potom odporúčame športové kočíky, ktoré sú častokrát ľahšie a spratnejšie ako kombinované verzie. Na rýchle presuny je perfektná voľba golfový kočík. No a na výlety a dovolenky si viete spríjemniť aj cestovnými kočíkmi, ktoré je možné poskladať do skutočne kompaktných rozmerov, ktoré sa dajú vziať napríklad aj na palubu lietadla ako príručná batožina. Špeciálna kategória sú určite dvojičkovské, prípadne súrodenecké kočíky.

Okrem kočíkov samozrejme v našej ponuke nájdete príslušenstvo ako prebaľovacie tašky na kočíky, pláštenky, fusaky, či autosedačky. Všetko tak, aby nákup u nás bol čo najjednoduchší. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a my Vám tovar spoľahlivo dodáme.