VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

KOČÍKY PRE DVOJIČKY

Vitajte v našej ponuke kočíkov pre viac detí. Štandardne sú tieto kočíky pre dvojičky, resp. súrodenecké, ale v našej ponuke nájdete kočíky aj pre tri deti, čo je už trochu raritnejšie dopytovaný tovar, ale v ponuke ho nájdete. Viac informácií sa dočítate v texte nižšie.

#showmore#

Všetky kočíky pre dvojičky sú dômyselne riešené tak, aby manipulácia s nimi bola čo najjednoduchšia a uľahčila život rodičom viacerých ratolestí. Šírka týchto kočíkov je pri väčšine modelov do 80 cm - rodičia tak nie sú obmedzovaní prechodom cez dvere a do výťahov. S kočíkom sa teda dostanete do väčšiny bežných priestorov v interiéroch budov.

KOČÍK PRE DVOJIČKY A SÚRODENECKÝ KOČÍK - ROZDIELY

Kočík pre dvojičky je skonštruovaný tak, aby sa naň dali naraz osadiť 2 vaničky, 2 športové časti, prípadne 2 autosedačky. Súrodenecký kočík je veľmi podobný, no používa sa ako napríklad mix vaničky a športovej časti - po súrodeneckých kočíkoch zväčša siahnu rodičia, ktorí majú malý vekový rozdiel medzi detičkami. Súrodenecký kočík v podstate vychádza z kočíka dvojičkového, ale viete si pri kúpe nakombinovať jednotlivé časti tak, ako potrebujete a plánujete používať (napr. 1x hlbokú vaničku a 2x športovú časť).

Pri výbere dvojičkového a súrodeneckého kočíka je potrebné brať ohľad na celkovú manipuláciu a určite aj na rozmery po zložení. Pri dvoch deťoch je každý ušetrený centimeter plusom, ktorý určite oceníte.

Kočíky pre dvojičky je možné kúpiť vo viacerých typoch usporiadaní jednotlivých segmentov (vaničiek, športových častí a  autosedačiek). Medzi najpoužívanejšie je usporiadanie vedľa seba. Z praktického hľadiska je asi najideálnejšie usporiadanie "pod sebou", čím získate kočík s parádnymi rozmermi, ktorý s pohybom v interiéri nebude mať žiaden problém. Usporiadanie vaničiek za sebou je tiež obľúbené, no treba počítať s trochu väčšou dĺžkou kočíka. Veríme, že si z našej ponuky dvojičkových a súrodeneckých kočíkov vyberiete.

 

Najpredávanejšie

Športový dvojičkový kočík TFK Duo nafukovacie kolesá
 
od €1 068,90
Športový dvojičkový kočík TFK Duo bezdušové kolesá
 
od €1 068,90
Dvojičkový kočík TFK Duo Combi nafukovacie kolesá
 
od €1 248,90
8 položiek celkom
Súrodenecký kočík Joie Aire Twin Kód: 5318.003
Súrodenecký športový kočík Chicco Ohlala Twin Kód: 79279.0741AGS
Dvojičkový športový kočík Joie Evalite Duo Kód: 5352.001
Dvojičkový kočík Hauck Uptown Duo melange black
€428,90
Kód: HK512180
Športový dvojičkový kočík TFK Duo bezdušové kolesá Kód: 5397.310
Športový dvojičkový kočík TFK Duo nafukovacie kolesá Kód: 5396.310
Dvojičkový kočík TFK Duo Combi bezdušové kolesá Kód: 5395.310
Dvojičkový kočík TFK Duo Combi nafukovacie kolesá Kód: 5394.315
Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.