Súrodenecké a dvojičkové kočíky

Vitajte v našej ponuke kočíkov pre viac detí. Štandardne sú tieto kočíky dvojičkové, resp. súrodenecké, ale v našej ponuke nájdete kočíky aj pre tri deti, čo je už trochu raritnejšie dopytovaný tovar, ale v ponuke ho nájdete.

Všetky kočíky z tejto kategórie sú dômyselne riešené tak, aby manipulácia s nimi bola čo najjednoduchšia a uľahčila život rodičom viacerých ratolestí. Šírka týchto kočíkov je pri väčšine modelov do 80 cm - rodičia tak nie sú obmedzovaní prechodom cez dvere a do výťahov. S kočíkom sa teda dostanete do väčšiny bežných priestorov v interiéroch budov.

DVOJIČKOVÝ A SÚRODENECKÝ KOČÍK - ROZDIELY

#showmore#

Dvojičkový kočík je skonštruovaný tak, aby sa naň dali naraz osadiť 2 vaničky, 2 športové časti, prípadne 2 autosedačky. Súrodenecký kočík je veľmi podobný, no používa sa ako napríklad mix vaničky a športovej časti - po súrodeneckých kočíkoch zväčša siahnu rodičia, ktorí majú malý vekový rozdiel medzi detičkami. Súrodenecký kočík v podstate vychádza z kočíka dvojičkového, ale viete si pri kúpe nakombinovať jednotlivé časti tak, ako potrebujete a plánujete používať (napr. 1x hlbokú vaničku a 2x športovú časť).

Pri výbere dvojičkového a súrodeneckého kočíka je potrebné brať ohľad na celkovú manipuláciu a určite aj na rozmery po zložení. Pri dvoch deťoch je každý ušetrený centimeter plusom, ktorý určite oceníte.

Dvojičkové kočíky je možné kúpiť vo viacerých typoch usporiadaní jednotlivých segmentov (vaničiek, športových častí a  autosedačiek). Medzi najpoužívanejšie je usporiadanie vedľa seba. Z praktického hľadiska je asi najideálnejšie usporiadanie "pod sebou", čím získate kočík s parádnymi rozmermi, ktorý s pohybom v interiéri nebude mať žiaden problém. Usporiadanie vaničiek za sebou je tiež obľúbené, no treba počítať s trochu väčšou dĺžkou kočíka. Veríme, že si z našej ponuky dvojičkových a súrodeneckých kočíkov vyberiete.

 

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.