Žinky a pomôcky na kúpanie

Najpredávanejšie

babyono frote zinka modra
BabyOno froté žinka modrá
Skladom
Kód: 37704
 
€2,95
BabyOno penová detská hubka modrá
 
€2,50
3 položiek celkom
BabyOno penová detská hubka modrá
€2,50

Jemná hubka na umývanie detičiek - umývanie tak bude príjemné a spoľahlivé.

Kód: 37698
babyono frote zinka modra
€2,95

Froté žinka - rukavica na umývanie detí. Materiál - 100% bavlna.

Kód: 37704
akuku hrncek na oplachovanie vlasov biely
€4,90

Hrnček na oplachovanie detských vláskov. Hrnček má jednu silikónovú - tá sa priloží na hlavičku - pekne ju bude kopírovať a dieťa po zaklonení nebude mať...

Kód: 37690

Pri kúpaní detí odporúčame používať pomôcky, ktoré zvýšia efektivitu umývania. Určite medzi ne patria žinky a uteráčiky, ktoré vám pri dennodennej hygiene pomôžu dieťa dôkladne umyť.

#showmore#

Samozrejme, nejdeme z toho robiť žiadnu vedu. A čo by sme vám odporúčili používať? V podstate je všetko v pohode a určite budete mať k niektorej z variánt najbližšie. Na výber máte z týchto typov:

  • Prírodné morské hubky na umývanie- tieto hubky sú veľmi obľúbené. Sú z morských hubiek a ich výhodou je neskutočná nasiakavosť vodou. Vďaka pórovitej štruktúre sú veľmi účinné pri umývaní a zamilujete si ich jemný povrch - na dotyk je to jeden z najpríjemnejších materiálov, po ktorom môžete siahnuť.
  • Látkové žinky - klasika, ktorú pozná asi každý. Jednoducho ruku šupnete do žinky a dieťa drhnete, kým bude čisté. Na výber sú aj látkové handričky - tam sa ruka nedáva dovnútra - handričku si klasicky držíte v ruke. Výhoda je možnosť prania.
  • Penové hubky - obľúbená a cenovo dostupná varianta ako svoje dieťa držať v čistote. Jednoduchá na použitie a svoj účel splní.
DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.