VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

Voksi termoregulačná vložka do autosedačiek

Kód: 6324G.02
Neohodnotené
Značka: Voksi
€46,90

Zvoľte variant

vložka

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Light grey
Dodáme do 4 dní | 6324G.01
€46,90
Farba: Dark grey
Dodáme do 4 dní | 6324G.02
€46,90

Podrobný popis

Voksi -To najlepšie pre vaše dieťa už cez 30 rokov.
Cieľom Nórskej značky Voksi je poskytnúť deťom tú najlepšiu ochranu pred chladom i zimou v každom ročnom období. Vždy kladie najvyšší dôraz na kvalitné materiály, perfektné spracovanie, funkčnosť, s veľkým ohľadom na životné prostredie. Svoje produkty i materiály v nich obsiahnuté necháva prísne testovať. S hrdosťou sa môže pochváliť tým, že jej produkty sú testované a certifikované podľa Oeko Tex 100, Triedy 1. Produkty Voksi sú vyrobené s najkvalitnejších prírodných i ostatných materiálov.

Maximálny komfort pre vaše dieťa v autosedačke.

Značka Voksi® je známa vývojom a výrobou produktov pre deti už viac než 30 rokov. Jej produkty sa vyznačujú inovatívnymi funkciami a s použitím vysoko kvalitných materiálov. Najnovší Voksi® produkt je vložka Voksi® Airflow liner. Vďaka priedušnosti a vzdušnosti tejto vložky je dieťaťu poskytnuté komfortné prostredie pri cestovaní v autosedačke.

Top vložka so vzdušnými 3D okami, priedušnou vrstvou absorbujúcou vlhkosť a rýchloschnúcim materiál
Táto priedušná vložka disponujúca vrstvou z 3D ôk dáva vášmu dieťaťu excelentný vzdušný komfort a eliminuje potenie keď sedí v autosedačke. Predovšetkým v horúcich letných dňoch je Airflow liner preventívnym opatrením proti poteniu na cestách vozidlom. Vďaka nej sa dieťa, cestujúce v autosedačke menej potí a zostáva suché a svieže. Vhodná do rôznych typov autosedačiek dostupných v obchodoch.

Táto veľmi komfortná priedušná vložka Airflow liner sa hodí do rôznych typov autosedačiek, môže byť použitá tak v autosedačke pre novorodencov tak v pokračujúcej pre batoľatá. Je vhodná pre každodenné využitie.
Skontrolované crash testom pre bezpečie vášho dieťaťa. Keď si kupujete nejaký produkt, ktorý chcete používať s vašou detskou autosedačkou vždy sa dopytujte predajcu, či bol testovaný crash testom. Jedná sa o niečo, čo môže byť ľahko zabudnuté, ale je to veľmi dôležité, uisťuje vás, ako odberateľa, že produkt, ktorý chcete používať v autosedačke nie je nebezpečný. Vložka Voksi® Airflow liner splnila crash test v kombinácii s autosedačkami BeSafe.

materiály:
•všetky časti vložky Voksi® Airflow liner sú certifikované Oeko-Tex® Štandard 100, trieda I, čo potvrdzuje, že použité materiály neobsahujú žiadne nebezpečné chemické látky ani nepovolené substancie
•materiály Voksi® Airflow liner sú certifikované podľa Oeko-Tex Štandard 100, 1. triedy. Oeko-Tex je nezávislý testovací a certifikačný systém pre textilné medziprodukty a konečné výrobky vo všetkých fázach výroby. Pri výbere produktu vyrobeného z materiálov certifikovaných spoločnosťou Oeko-Tex si ako rodič môžete byť istý, že dieťa je obklopené nezávadnými materiálmi, ktoré neobsahujú nebezpečné látky alebo škodlivé chemické látky.

technické informácie:
•horná vrstva: 60% bavlna & 40% polyester
•3D oká: 100% Polyester
•Oeko-Tex® standard 100: testované všetky časti produktu triedou I.

pranie:
•použite neutrálny prací prostriedok bez bieliacich účinkov
•perte na 40°C a čo najmenej: tento produkt nie je nutné prať často vďaka vzduchovým okám

kľúčové vlastnosti:
•priedušná vložka 3D oká s rýchloschnúcou hornou vrstvou
•vhodná do rôznych typov autosedačiek
•prateľná
•testovaná na horľavosť
•testovaná crash testom pre
•vek: 0-4 roky
•certifikát Oeko-Tex® Class I.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

voksi fusaky a doplnky pre deti

VOKSI - severské výrobky najvyššej kvality

Voksi je Nórska spoločnosť s viac než tridsaťročnou tradíciou. V našej ponuke nájdete tie najobľúbenejšie fusaky a detské doplnky najvyššej kvality. Skúsenosti našich zákazníkov s týmito výrobkami sú na základe feedbackov maximálne pozitívne.

Portfólio produktov Voksi:

Produkty VOKSI môžete u nás nájsť v týchto kategóriách: