Športový kočík Kinderkraft Mitzy

Kód: KSMITZ00BEG0000AGS
Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Linen Beige
Dodanie 3-6 dní | KSMITZ00BEG0000AGS
Môžeme doručiť do: 31.5.2024
€248,90
Farba: Jade Green
Dodanie 3-6 dní | KSMITZ00GRE0000AGS
Môžeme doručiť do: 31.5.2024
€248,90
Farba: Ink Black
Dodanie 3-6 dní | KSMITZ00BLK0000AGS
Môžeme doručiť do: 31.5.2024
€248,90

Podrobný popis

Vďaka kočíku MITZY si užijete radosť zo spoločných prechádzok. Je to športový kočík do 27 kg (22 kg dieťa, 5 kg nákupný košík), ktorý zaujme svojou funkčnosťou, ľahkosťou a prispôsobením sa dieťaťu a rodičovi. Dlhé XL sedadlo je ideálne pre menšie aj väčšie deti až do predškolského veku. Tento športový kočík má plné odpruženie na veľkých, neprepichnuteľných kolesách - v kombinácii s mäkkým sedadlom a širokým rozsahom nastavenia opierky chrbta a opierky nôh zaistí vášmu dieťatku pohodlie aj počas jazdy po vydláždenej ceste.

MITZY sa dá v okamihu zložiť jednou rukou do kompaktnej veľkosti a vziať so sebou na cesty. Poradí si aj v daždi a úpaloch: veľká nepremokavá strieška s UPF50+ chráni pred dažďom, vetrom a UV žiarením. Strieška má vetrací panel a okienko na kontakt s dieťaťom, a keď rozložíte operadlo do polohy ležmo, môžete látku pripevniť tak, aby malo vaše dieťa počas spánku k dispozícii dostatok vzduchu. Kočík sa predáva so zaťahovacou sieťkou proti hmyzu, ktorú možno schovať do opierky nôh, a držiakom na pohár. MITZY má všetko, čo potrebujete na prechádzky a dovolenku.

Po celú dobu kočíkovania

Športový kočík MITZY má nosnosť až 22 kg na dieťa. Má dlhé XL sedadlo, do ktorého sa zmestí aj dieťa predškolského veku. Vaše dieťa bude mať pohodlie na dlhších aj kratších prechádzkach.

Úplné odpruženie

Športový kočík MITZY má veľké, neprepichnuteľné kolesá, ktoré sú odpružené. Nezľakne sa vysokých obrubníkov, dláždenej ani štrkovej cesty. Predné kolesá sú otočné o 360° a dajú sa zablokovať pre jazdu rovno, čo uľahčuje riadenie kočíka na nerovnom teréne.

Rýchle skladanie

MITZY sa skladá do kompaktnej veľkosti jednou rukou. Systém skladania dovnútra chráni látku sedadla pred znečistením. Kočík je ľahký, takže ho ľahko vynesiete po schodoch, a jeho kompaktné rozmery v zloženom stave vám umožnia uložiť kočík do auta spolu s batožinou.

Prispôsobený dieťaťu a rodičovi

Tento športový kočík bol prispôsobený potrebám detí a rodičov. 3-stupňové nastavenie opierky nôh spolu s plynulým a tichým nastavením chrbtovej opierky vám umožní nastaviť kočík tak, aby sa vaše dieťatko cítilo pohodlne - či už si chce zdriemnuť, alebo radšej pozorovať okolie. A na rodičov čaká 3-stupňové nastavenie rukoväte: rýchlo a jednoducho si ho prispôsobíte vlastnej výške.

Maximálna ochrana počas prechádzky

MITZY ochráni Vaše dieťa počas prechádzky - veľká, nepremokavá strieška má filter UPF50+, ktorý Vaše dieťatko ešte viac ochráni pred UV žiarením. Má vetrací panel na vetranie počas horúčav a okienko na kontakt s dieťaťom. Vietor, dážď - ani to nie je pre tento kočík žiadny problém.

Podpora pre rodičov

Vkladanie dieťaťa do kočíka nebolo nikdy také jednoduché. Otočná zábrana sa dá jednoducho sklopiť a polstrované 5-bodové bezpečnostné pásy umožňujú rýchle pripútanie dieťaťa. Popruhy môžete nastaviť v okamihu pomocou jednej ruky. MITZY má aj veľký kôš s nosnosťou až 5 kg, do ktorého môžete uložiť detské hračky a väčšie nákupy.

Príslušenstvo

MITZY je viacúčelový športový kočík, ktorý je podporovaný súpravou užitočného príslušenstva. Má zrolovateľnú sieťku proti hmyzu, ktorú možno schovať v opierke nôh, ako aj držiak na pohár a fóliu proti dažďu. Tento kočík má všetko, čo potrebujete na vaše spoločné prechádzky.

Dodatočné parametre

Kategória: ŠPORTOVÉ KOČÍKY KINDERKRAFT
Nosnosť: 22 kg
Zvýšená nosnosť: Áno

Produktové video kočík Kinderkraft Mitzy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: