Fusaky

Najpredávanejšie

40 položiek celkom
PINKnoMore fusak do kočíka s kožušinkou
€99,99

Kvalitný detský fusak s ozdobnou kožušinou. Vyniká nápaditými farebnými prevedeniami a kompatibilitou so všetkými športovými kočíkmi.

Kód: PNM-SPIW-MU
Mamas&Papas Fusak celoročný Kód: 626225301MP
Moon fusak do kočíka
€49,90

Teplý fusak farebne skombinovaný ku kočíkom Moon. Fusak je príjemne teplý. Dá sa používať v hlbokej vaničke aj športovej časti kombinovaných kočíkov. Jemná...

Kód: 68310040.444
Fusak do kočíka Joie Versatrax coal
€32,99

Fusak, ktorý je ideálny do kočíka Joie Versatrax - vhodný na použitie aj ako nánožník.

Kód: 6819.002
Prechodný fusak Voksi Move Light
€79,99

Prechodný fusak do hlbokej vaničky a autosedačky. Oceníte hlavne vysokú kvalitu spracovania a použitých materiálov, ktoré Voksi tradične ponúka pri svojich...

Kód: 6324A.05
Hore
Ďalšie produkty

Fusak - povinná výbava každého kočíka. Detské fusaky sa ako určite viete, používajú v chladnejšom období. Sú teplé a dieťatko udržujú v komfortnej teplote. Zároveň je väčšina fusakov vybavená aj úpravou proti premoknutiu. Takže slabý dážď, poprípade sneženie komfort dieťatka neovplyvnia.

KDE SA FUSAK DÁ POUŽÍVAŤ

#showmore#

Väčšina fusakov sa štandardne používa v kočíku. Niektoré modely je možné aj predĺžiť alebo skrátiť. Tie sa dajú používať v hlbokej vaničke a aj v športovom kočíku, prípadne v autosedačke - vajíčku. Všetky fusaky majú otvory na prevlečenie bezpečnostných popruhov, takže v športovom kočíku, poprípade v autosedačke bude bezpečie zaručené.

V zimných mesiacoch je možné fusak používať napríklad aj v sánkach.

AKO VYBRAŤ FUSAK PRE DIEŤA

Pri výbere fusaku v prvom rade treba vedieť, kde sa bude používať. Podľa toho vyberieme dĺžku fusaku. Bežne sa vyberá v týchto dĺžkach:

  • Fusak do hlbokej vaničky - dĺžka fusaku je cca 80 cm ,čo je maximálna dĺžka vaničky
  • Fusak do športového kočíka - tento fusak je určený skôr do športovej časti. Dĺžka takéhoto fusaku sa pohybuje v rozmedzí od 90 do cca 130 cm (najpredávanejšia dĺžka je cca okolo 100-110 cm)
  • Fusak s prispôsobiteľnou dĺžkou - v našej ponuke nájdete aj fusaky, ktoré sa dajú dĺžkovo upraviť - zväčša sa spodný diel dá odzipsovať a fusak tak skrátiť  tieto fusaky sa dajú využiť v hlbokej vaničke a aj v športovej časti.

Rozdiely sú aj v materiálovom zložení - hlavne čo sa týka použitého izolačného materiálu.

Väčšina fusakov je vyplnená polyesterovým dutým vláknom, ktoré je antialergické, ľahké a dobre drží teplotu, rýchlo schne.

Pre náročnejších zákazníkov sú fusaky vyplnené kačacím perím a páperím, poprípade ovčou vlnou.