Detský nosič Chicco Skin Fit Black Beauty

Kód: 87032.9100AGS
Neohodnotené
Značka: CHICCO
€74,90
Dodanie 3-6 dní
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Vhodné od narodenia do 9 kg. Skin Fit nosič vďaka svojmu tvaru rešpektuje ergonómiu dieťaťa. Zaručuje správne držanie nôh v tvare písmena M a chrbta v tvare písmena C. IHDI (International Hip Dysplasia Institute) schvaľuje Skin Fit ako optimálny výrobok pre zdravie bedrových kĺbov dieťaťa. Nosič je navrhnutý tak, aby bol plne nastaviteľný a vyhovoval vám aj vášmu dieťatku.

REŠPEKTUJE ERGONÓMIU

Vďaka sťahovacej šnúrke v strede možno šírku sedacej časti ľahko nastaviť tak, aby sa zabezpečila správna poloha nôh dieťaťa v tvare písmena "M", čo je nevyhnutné pre správnu ergonómiu a držanie tela dieťaťa.

HOMOLOGIZOVANÉ PODĽA IHDI

Nosič detí Skin Fit bol schválený Medzinárodným inštitútom pre dyspláziu bedrového kĺbu ako optimálny výrobok pre zdravie bedrových kĺbov dieťatka.

PODPORUJE CHRBTICU

Konfigurácia detského nosiča Skin Fit kopíruje prirodzený tvar chrbta dieťatka v tvare písmena C, aby sa zabezpečila najlepšia poloha od prvých dní.

PRAKTICKÉ A POHODLNÉ

Detský nosič má polstrované ramenné popruhy, ktoré sa krížia cez chrbát nositeľa a rovnomerne rozkladajú hmotnosť dieťatka, v kombinácii s polstrovaným bedrovým pásom, ktorý správne odľahčuje váhu.

DVOJITÉ NASTAVOVACIE PRACKY

Ramenné popruhy sú navrhnuté s pohodlnými dvojitými nastavovacími prackami, ktoré umožňujú jednoduchými pohybmi nastaviť ich dĺžku aj šírku.

AKO V OBJATÍ

Vďaka početným nastaveniam je možné nosič ľahko nastaviť tak, aby bol pre vás a vaše dieťa najpohodlnejší, udržiaval správnu výšku a poskytoval pocit ako v objatí.

OCHRANA 2V1

Kapucňa má dvojitú konfiguráciu: keď je spustená, poskytuje dieťaťu extra podporu krku, keď je zdvihnutá, poskytuje súkromie a ochranu pred slnkom počas spánku alebo slnečných dní.

100% ERGONOMICKÉ

Detský nosič Chicco Skin Fit bolo vyvinuté v spolupráci s centrom Centro Studi SdP - Natural Parenting & Babywearing®. Centro Studi SdP - Natural Parenting & Babywearing® podporuje kontaktné a udržateľné rodičovstvo v duchu prirodzenej starostlivosti o deti prostredníctvom školení pre odborníkov a podujatí pre rodiny. Centro Studi SdP- Natural Parenting & Babywearing® bolo založené v roku 2008 a pôsobí po celom Taliansku s cieľom vyškoliť poradcov a profesionálov v oblasti nosenia detí, ktorí podporujú rodiny na ich ceste k noseniu detí.

Rozmery

  • 54 x 36 cm
  • Hmotnosť: 0,4 kg

Odporúčaná hmotnosť dieťaťa

  • 0-9 kg

Produktové video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: