Počas mesiaca júl zmena otváracích dní. Po-pia: 9:00-16:00; Sobota: 9:00-12:00

Autosedačky Nuna dosiahli skvelé výsledky v ADAC teste 05/2023

adactesty potvrdili vysokú bezpečnosť autosedačiek Nuna

Milí rodičia, z oblasti autosedačiek dávame do pozornosti opäť skvelú správu. Tentoraz sa týka autosedačiek značky Nuna. Pri tejto značke sme zvyknutí na naozaj vysoký štandard a ani v májovom teste spotrebiteľskej organizácie ADAC tomu nebolo inak. Autosedačky značky NUNA sa aj tentoraz môžu pochváliť vynikajúcimi výsledkami.

ARRA NEXT

Vajíčko Nuna Arra Next so základňou Base Next sa stala víťazom testu v kategórii autosedačiek od 40 - 85 cm s vynikajúcim celkovým hodnotením 1,8. Šialene dobré je aj jej hodnotenie pri čelnom náraze s hodnotou 1,2. To je najlepší výsledok zo všetkých doteraz testovaných polohovateľných vajíčok v histórii testov ADAC. To je určite skvelá správa pre rodičov, ktorí práve riešia kúpu vajíčka pre svoje dieťa.

Vajíčko Nuna arra next dosiahlo výborné výsledky v teste ADAC

AACE LX

V špičkových výsledkoch nezaostávala ani autosedačka určená pre väčšie deti (výška postavy od 100 do 150 cm). Druhou testovanou autosedačkou bola Nuna AACE LX, ktorá si viedla tiež veľmi dobre, keď získala celkové skóre 1,9 a päťhviezdičkovú ochranu pri náraze z boku so skóre 1,5. 

Nuna AACE LX získala výborné hodnotenie v teste ADAC

Za zmienku určite stojí aj fakt, že obe sedačky štandardne excelovali v extrémne nízkom obsahu škodlivých látok a veľmi dobré hodnotenie získali aj v oblasti ergonómie a jednoduchej obsluhy

NEXT SYSTÉM

Vďaka výsledku autosedačky Nuna Arra Next modulárny Next systém (base next, cari next, pipa next, todl next, arra next) opäť potvrdil pozíciu lídra v oblasti bezpečnosti medzi modulárnymi systémami na trhu.