Počas mesiaca júl zmena otváracích dní. Po-pia: 9:00-16:00; Sobota: 9:00-12:00

Navštívte našu predajňu v Považskej Bystrici

Neviete sa zorientovať pri výbere detskej autosedačky? To vôbec nevadí. Nemusíte vedieť všetko. U nás Vám poradíme. Buď online alebo na našej predajni v Považskej Bystrici. V tomto článku Vám predstavíme našu ponuku autosedačiek a čo všetko u nás môžete z tohto segmentu zakúpiť.

predajňa s detskými autosedačkami Považská Bystrica

Naše skúsenosti s predajom autosedačiek

Autosedačkám a ich predaju sa venujeme od od roku 2015. Za túto dobu sme získali kopec skúseností s predajom a hlavne s optimálnym výberom. Pri výbere autosedačky treba totiž brať do úvahy nielen fyzické parametre dieťaťa. Aby všetko optimálne fungovalo, tak je dôležité poznať aj typ vozidla, sklon sedadiel a kopec ďaľších faktorov, ktoré pri nákupnom procese zohľadňujeme.

Tieto dlhoročné skúsenosti sú pre nás obrovskou výhodou. Vieme Vám poradiť nielen na predajni, ale aj online. Stačí nás kontaktovať napríklad mailom na obchod@123kociky.sk a radi Vaše dotazy a nejasnosti zodpovieme.

Prečo zakúpiť autosedačku v našej kamennej predajni?

Naša skladová ponuka autosedačiek je skutočne pestrá. Nájdete u nás veľmi slušný výber autosedačiek všetkých kategórií k okamžitému odberu. A keďže ste v špecializivanej predajni, dostanete aj prístup, kde Vás s kompletnou problematikou oboznámime.

Ak by sme mohli benefity našej predajne zhrnúť do pár bodov, určite sú to tieto:

  • Kompetencia poradiť - máme dlhoročné skúsenosti s predajom detských autosedačiek. Z našej predajne ich odišlo už viac než 3000 kusov a drvivá väčšina bola zakúpených práve na predajni. Všetko s individuálnym prístupom k požiadavkám zákazníka.
  • Možnosť vyskúšania - autosedačku si viete vyskúšať u nás na predajni, prípadne ju vieme vyskúšať pred zakúpením aj vo Vašom vozidle.
  • Odborná prezentácia - pri každej autosedačke Vám vieme poskytnúť informácie o jej plusoch, prípadne aj mínusoch. Tak, aby ste všetkému porozumeli a pochopili. Každú autosedačku Vám predstavíme aj po užívateľskej stránke - to zahŕňa správny spôsob inštalácie do vozidla a nastavenie veľkosti pre dieťa.
  • Inštalácia do vozidla - pokiaľ si autosedačku u nás vyberiete, tak Vám ju do automobilu aj nainštalujeme. Budete tak vedieť ako vo Vašom vozidle autosedačku správne používať. Predítete tak riziku nesprávnej inštalácie do vozidla - to býva často príčinou zranení detí pri dopravných nehodách.
  • Šetríme Váš čas - výber autosedačky na predajni trvá v priemere 20 minút aj so skúšaním. Je to určite menej ako by ste mali hľadať čiastkové informácie v online priestore počas chvíľ, keď dieťa spí. Jednoducho sa na nás obráťte a my Vás problematikou detskej bezpečnosti prevedieme.