Skateboardy ku kočíkom

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Skejtík - stúpadlo ku kočíkom TFK Multiboard
€99,99

Stupátko - originálne príslušenstvo ku kočíkom TFK.

Kód: 6612.112
Babypoint Corado univerzálne stúpatko na kočík
€47,99

Univerzálne stupátko - skate na kočík.

Kód: 6608.001
Zopa stupátko Segboard Black
€73,50

Stúpatko Segboard predstavuje mobilnú základňu pre Vaše staršie dieťa, ktoré sa môže kedykoľvek jednoducho zviesť. Aj dlhšie prechádzky s kočíkom sa tak...

Kód: 8595114416264BD
Zopa sedátko ku stupátku Segboard Black
€21,50

Sedátko ku stupátku Segboard predstavuje mobilnú základňu pre Vaše staršie dieťa, ktoré sa môže kedykoľvek jednoducho zviesť. Aj dlhšie prechádzky s kočíkom...

Kód: 8595114432745BD

Poznáme to veľmi dobre. Jedno dieťa už samo čo-to prejde samé a do toho príde na svet ďaľší potomok a ten sa musí voziť v kočíku. Pre tento prípad bol vymyslený skejtík na kočík. Je to stúpadlo, ktoré nainštalujete na zadnú časť kočíka a môžete na ňom dieťa voziť.

AKO VYBRAŤ SKEJTÍK ZA KOČÍK

#showmore#

Väčšina stúpadiel je dodávaná s univerzálnym držiakom - ten sa jednoducho pripevní ku konštrukcii kočíka. Pri väčšine typov skejtíkov sa dá nastaviť sklon po zaťažení - vďaka tomu bude dieťa stáť na rovnej ploche a nebude hroziť jeho prevrátenie.

V prípade, že dieťa chce kráčať samé a nechcete aby Vám skejtík zavadzal pod nohami pri tlačení kočíka, tak sa dá jednoducho vyklopiť nahor a pripevniť k madlu. Jednoduchá je aj demontáž - na kočíku ostávajú úchytky, z ktorých sa skejtík dá jednoducho demontovať. Používate ho teda vtedy, keď Vám to vyhovuje.

Pri výbere si ešte preverte materiál koliesok - niektorú sú trochu hlučnejčie. Ideálna voľba sú silikónové kolesá, ktoré jazdia skutočne potichu.