Od 9 do 36 kg

Najpredávanejšie

Autosedačka Avova Sperling-Fix
 
€349
Autosedačka Britax-Römer Advansafix IV R
 
od €349
Autosedačka Kinderkraft Oneto3 Isofix
 
od €159
Autosedačka Kinderkraft Safety-Fix Isofix
 
€109
Autosedačka Kinderkraft Comfort Up
 
€69
Autosedačka Chicco Gro-up 123
 
€139,99
Autosedačka Petite&Mars Prime II
 
€144,99
Autosedačka Petite&Mars Prime II Isofix
od €174,99–31 %
Pôvodne: €174,99  (–31 %)
od €120
22 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Vitajte vo veľmi obľúbenej kategórii autosedačiek, ktoré oslovia svojou univerzálnosťou množstvo zákazníkov. Využiteľnosť týchto autosedačiek je od cca 1 do 12 rokov.

Častokrát po nich siahajú rodičia, ktorí chcú mať jednu autosedačku na celé detstvo, poprípade veľa zákazníkov vyberie 9-36-ku v prípade, ak majú napríklad 2 automobily (9-36 kg autosedačka býva v menej využívanom), poprípade si ich radi kupujú starí rodičia do svojich automobilov s vedomosťou, že takáto autosedačka odvezie vnúča v každom veku.

Prečo siahnuť po autosedačke kategórie 9-36 kg

#showmore#

V skratke to môžeme zhrnúť do týchto bodov:

  • autosedačka má dlhú dobu využiteľnosti - od cca 1 roka do 12 rokov
  • skvelá voľba pre starých rodičov, ktorí občas vozia svoje vnúčatá v aute - autosedačku nemusia prehadzovať medzi autami
  • 5-bodové pútanie dieťatka pomocou integrovaných pásov (zväčša možné do 18 kg) - pri väčších deťoch sa pásy demontujú a používa sa 3-bodový pás vozidla
  • možnosť polohovania do "poloľahu" pri väčšine modelov
  • univerzálny rozsah pre všetky vekové kategórie

Dva krát meraj a raz rež - skúsiť si autosedačku je fajn

Keďže autosedačku budete používať niekoľko rokov, tak je fajn si ju vyskúšať či už do auta, prípadne na predajni z hľadiska používateľského komfortu a samozrejme z hľadiska ergonómie pre dieťatko. U nás si autosedačku môžete vyskúšať bez problémov a radi vám ju do auta aj bezpečne nainštalujeme. Pokiaľ to k nám máte ďaleko, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám individuálne pomôžeme pri výbere s ohľadom na Vaše požiadavky. Predaju autosedačiek sa venujeme od roku 2016 a vieme tak odborne poradiť s výberom.