Kombinované kočíky Joie

Ak ste zavítali na túto stránku, tak gratulujeme! Pravdepodobne čakáte bábätko a zháňate preňho nejaký povoz. Kombinovaný kočík v tomto prípade bude skvelou voľbou. Práve pri výbere kombinovaného kočíka strávia budúci rodičia najviac času a vôbec sa im nečudujeme. Je ich tak veľa a každý má svoje plusy a mínusy. Vyberajte teda tak, aby ste tento kočík využili naplno.

ČO JE SÚČASŤOU KOMBINOVANÉHO KOČÍKA

Stretávame sa s tým skoro pri každom zákazníkovi na predajni. Častokrát nerozumie pojmom ako 2-kombinácia, poprípade 3-kombinácia. Aby ste sa zorientovali, tieto pojmy Vám jednoducho vysvetlíme.

#showmore#

KOČÍK - DVOJKOMBINÁCIA

Dnes väčšina výrobcov ponúka kočíky v tzv. 2-kombinácii. V tomto prípade je v cene konštrukcia, hlboká vanička a športová časť. Takýto kočík samozrejme môžete dovybaviť aj autosedačkou pre najmenšie detičky - vajíčkom. Z nášho pohľadu je 2-kombinácia skvelou voľbou - viete si sami určiť akú autosedačku budete používať a vyberiete si presne takú, ktorá bude zodpovedať Vašim nárokom na bezpečnosť. Dokonca sa väčšina kvalitných autosedačiek dá pripevniť pomocou adaptérov aj ku konštrukcii kočíka.

dvojkombinacia-vzorovy-kocik

KOČÍK - TROJKOMBINÁCIA

Pri niektorých kočíkoch je možnosť zakúpenia aj v 3-kombinácii. Teda ku kočíku dostanete aj autosedačku - vajíčko. Ako rodič v tomto prípade nemáte možnosť vybrať si autosedačku podľa vlastného výberu - tá je stanovená podmienkami daného setu. Väčšinou sa však jedná o kvalitné autosedačky, ktoré spĺňajú všetky bezpečnostné nároky aktuálnych legislatívnych nariadení.

kombinovany-kocik-vzorova-trojkombinacia

PRÍSLUŠENSTVO KU KOČÍKU

Kombinované kočíky väčšinou bývajú dodávané aj s príslušenstvom, ktoré je v jeho cene. Častokrát sa jedná napríklad o prebaľovaciu tašku, pláštenku proti dažďu alebo sieťku proti hmyzu. Pri kočíkoch je vždy uvedená výbava, ktorá je jeho súčasťou. Samozrejme ostatné príslušenstvo je možné ku kočíku kedykoľvek dokúpiť a spríjemniť si tak jeho používanie.

ČO OD KOMBINOVANÉHO KOČÍKA OČAKÁVATE

Kočíky majú veľa vlastností a je dôležité, aby ste ich pri výbere zohľadňovali. Treba si určite zodpovedať hlavné otázky, ktoré Vás navedú pri výbere toho správneho povozu pre Vaše dieťatko. Vyberáme hlavné atribúty, ktoré pri výbere kombinovaného kočíka treba zohľadniť:

  • Materiál kolies - k dispozícii je viac typov - nafukovacie kolesá poskytujú komfortnú jazdu, v obľube sú aj kolesá bezúdržbové (bezdušové), ktoré majú skvelé vlastnosti a nedajú sa prepichnúť. 
  • Odpruženie konštrukcie - pokiaľ sa budete pohybovať v náročnejšom teréne, určite oceníte kočík s väčšou mierou pruženia, čo ocení Vaše dieťatko.
  • Veľkosť vaničky - veľa mamičiek kladie dôraz na veľkosť vaničky. Najväčšie vaničky odporúčame pre deti, ktoré sa majú narodiť v mesiacoch august-september. Naopak, zimné mesiace zvládnete aj s menšou vaničkou, nakoľko je bábätko malé.
  • Spratnosť - veľmi dôležitá vlastnosť kombinovaného kočíka, ktorú dnes rieši veľa rodičov. Cestujeme vo veľkom a plné auto kočíka nie je zrovna ideálne.
  • Hmotnosť - kočík väčšinou tlačíte pred sebou, ale občas je treba manipulovať s celou jeho váhou - napríklad pri vkladaní a vykladaní z auta. Prípadne môžete bývať na poschodí a kočík nosiť po schodoch. Vtedy poteší každá ušetrená váha.
DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.