VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

Sada detských lyžičiek I can zelená-ružová

Kód: 523CA50
Neohodnotené
Značka: I can
€8,50 –18 %
detska lyzicka i can zelena ruzova 2 kusy
€8,50 –18 % €7
Skladom
Možnosti doručenia

Inovatívne detské lyžičky na samostatné papanie detí. Jednoducho lyžičku navlečú na prst a môže sa papať.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Viem to sám! Znie to v ušiach príjemne? Dôležitou etapou vývoja detských schopností je možnosť samostatne objavovať a skúšať. Stvoriteľ detskej lyžičky I can to bral skutočne vážne! Táto lyžička je nevyhnutnosť pre všetky deti, aby sa naučili samostatne jesť.

Lyžička I Can spoon Multigrip je osvedčený patentovaný švédsky vynález z roku 2014, ktorý dieťaťu uľahčuje začať jesť samo. Prispôsobená pre malé ruky. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a možnosti akéhokoľvek uchopenia, môže dieťa uchopiť lyžičku tak, ako mu bude najviac vyhovovať. Túto lyžičku dieťa môže uchopiť pinzetovo, palcom, dlaňou, priečne či precízne, čo je oveľa vhodnejšie ako uchopenie celou rukou ako umožňujú všetky ostatné detské lyžičky. Takýmto spôsobom si dieťa trénuje prsty namiesto ramena, čo umožňuje intuitívny prechod z jedenia rukami.

Otvor v lyžičke umožní kontakt medzi palcom a ukazovákom pre zvýšenie stability uchopenia a ak to dieťaťu bude viac vyhovovať, môže prevliecť palec alebo ukazovák cez otvor pre bezpečnejšie uchopenie.

Odborníci tvrdia, že je veľmi dôležité, aby jedlo bolo od začiatku pozitívnym zážitkom. Veľa detí si tiež chce poradiť pri jedení samo. Rovnako tak jedenie samo o sebe je výbornou cestou na trénovanie motorických schopností, jedlo je teda dobrou motiváciou.

Vlastnosti:

  • 2 kusy v balení

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: