Pura nerezová termo fľaša so slamkou 260 ml Šedá

Kód: 523CA134
Neohodnotené
Značka: Pura
€27,90
Skladom
Možnosti doručenia

Pura fľaša s objemom 260 ml. Toto prevedenie je termoskové - teda fľaša udrží obsah teplý alebo chladný. Telo fľaše je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele. Na fľaši je silikónový návlek pre bezpečné uchopenie. Silikónová slamka je vhodná pre deti od cca 6 mesiacov. Neskôr sa dá vymeniť za akýkoľvek typ náustku Pura. V balení nájdete aj silikónový vrchnák, ktorý chráni pred vyliatim nápoja.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Prvá fľaša na trhu vyrobená bez plastových častí. Čo to znamená? Vďaka tomuto faktu si pri fľašiach Pura môžete byť istí, že sa do nápoja neuvoľňujú žiadne škodlivé látky a toxíny. Vďaka špičkovej nerezovej oceli sa do nápoja nedostanú taktiež ani príchute a pachy ako u plastových fliaš, poprípade u fliaš s plastovými vrchnákmi.

Používaním fliaš Pura chránite pred nebezpečnými látkami svoje dieťa už od útleho veku. A pri malých deťoch vôbec nekončíme. Fľaše Pura sú unikátne vďaka kompatibilite s rôznymi typmi náustkov a doslova môžeme povedať, že dokážu slúžiť dlhé roky jednej osobe.A o túto dlhodobú použiteľnosť samotným výrobcom ide, čo dokazuje aj heslo One Life… One BottleTM (Jedna fľaša... Jeden život)

Vďaka kvalitnej vákuovej termoizolácii udrží obsah teplý až 6 hodín a studený až 24 hodín.

Vlastnosti:

  • Prvá fľaša na trhu 100% bez plastových častí a jediná  fľaša, ktorá získala certifikát NonToxic Certified
  • Baby Grows… Bottle EvolvesTMpatentovaný systém umožňuje použiť akúkoľvek Pura fľašu s akýmkoľvek Pura uzáverom. Jednoducho tak zmeníte dojčenskú fľašu na fľašu s náustkom, slamkou, alebo športovým uzáverom alebo s použitím tesniaceho disku na pohárik na príkrmy a drobné občerstvenie. Jednu fľašu tak môžete používať roky a zároveň šetríte peniaze aj životné prostredie.
  • Fľaša a objímka sú vyrobené z antibakteriálnej nerezovej ocele #304 (18/8) a ostatné časti zo silikónu najvyššej medicínskej kvality
  • Bez BPA, PVC, ftalátov a bez akýchkoľvek iných nebezpečných látok a toxínov, testované podľa smerníc EÚ
  • Slamka z kvalitného silikónu je vhodný pre deti od 6 mesiacov
  • Mierka na vnútornej strane pre pohodlné a presné dávkovanie
  • Balenie obsahuje: nerezovú termo fľašu 260ml, nerezovú objímku, silikónový náustok, silikónový návlek, silikónový vrchnák
  • Nehodné do umývačky riadu. Pre zachovanie tepelno izolačných vlastností doporučujeme umývať ručne. Nesterilizovať.
  • Doživotná záruka na časti z nerezovej ocele. Nevzťahuje sa na mechanické poškodenie fľaše.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

pura nerezove flase

Prémiová americká značka Pura zameriava sa na výrobu kvalitných nerezových fľaší od roku 2008. V portfóliu môžete nájsť termosky a klasické fľaše rôznych objemov. Využiteľnosť takejto fľaše je dlhodobá - jednotlivé náustky sú medzi fľašami kompatibilné, takže ako Vaše dieťa rastie, fľaša sa mu bude prispôsobovať.

Fľaše Pura sú vyrobené z kvalitnej recyklovanej ocele, nemajú žiadne plastové prvka a celé sa dajú zrecyklovať. Jedná sa teda o ekologické riešenie na zabezpečenie zdravého pitného režimu pre deti i dospelých.