VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

Pura® náhradný silikónový návlek na fľašu - 260ml, 325ml

Kód: VT2O_27937LI
Neohodnotené
Značka: Pura
€6,99 –14 %
Pura® náhradný silikónový návlek na fľašu - 260ml, 325ml
€6,99 –14 % €5,99

Zvoľte variant

Návlek slúži na lepšie uchopenie fľaše. Ale taktiež chráni detské ruky v prípade, že vo fľaši je horúci alebo studený nápoj. Je vyrobený zo 100% silikónu medicínskej kvality. Návleky sa dajú rýchlo a jednoducho vymeniť.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Oranžová
Skladom | VT2O_27937LI
€6,99
€5,99

Podrobný popis

Návlek na fľašu Pura

Byť štýlový môžete byť neustále. Stačí vymeniť návlek a každý deň máte inú fľašu. Pura návleky samozrejme slúžia pre lepšie uchopenie fľaše a na ochranu pred horúcim alebo studeným obsahom fľaše. Návleky sú vyrobené z bezpečného 100% silikónu bez škodlivých látok.

Odporúča sa aspoň raz týždenne návlek zložiť a riadne vyčistiť aj návlek aj fľašu. treba dbať na to, aby sa návlek dával na fľašu suchý. Je vyrábaný vo viacerých farebných prevedeniach a kompatibilný s fľašami 260 ml a 325ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

pura nerezove flase

Prémiová americká značka Pura zameriava sa na výrobu kvalitných nerezových fľaší od roku 2008. V portfóliu môžete nájsť termosky a klasické fľaše rôznych objemov. Využiteľnosť takejto fľaše je dlhodobá - jednotlivé náustky sú medzi fľašami kompatibilné, takže ako Vaše dieťa rastie, fľaša sa mu bude prispôsobovať.

Fľaše Pura sú vyrobené z kvalitnej recyklovanej ocele, nemajú žiadne plastové prvka a celé sa dajú zrecyklovať. Jedná sa teda o ekologické riešenie na zabezpečenie zdravého pitného režimu pre deti i dospelých.