Od 9 do 25 kg

Najpredávanejšie

3 položiek celkom

Autosedačky z rozsahu 9-25 kg sú obľúbenou voľbou aj napriek tomu, že sa nejedná až o tak štandardnú kategóriu. Preto v nej nenájdeme toľko modelov ako u iných kategórií. Tieto autosedačky sú vhodné pre deti od 9 kg do cca 7 rokov veku. Keďže sa jedná o celkom dlhé časové obdobie, určite si výber tej správnej rozmyslite, aby bola pohodlná pre dieťa a zároveň aj z užívateľského hľadiska a z hľadiska bezpečnosti.

Prečo siahnuť po autosedačke kategórie 9-25 kg

#showmore#

Po tomto type autosedačky siahajú rodičia, ktorých deti majú cca 1,5 roka. Autosedačka je orientovaná v smere jazdy, má možnosť polohovania. Dieťa sa do nej do hmotnosti 18 kg púta pomocou 5-bodových pásov. Tie sa po dosiahnutí spomínanej hmotnosti demontujú a dieťa sa púta následne už len pomocou 3-bodového pásu vozidla. V prípade dosiahnutia maximálnej hmotnosti zväčša rodičia deťom kúpia podsedák, aj keď lepšou alternatívou je určite autosedačka kategórie 15-36 kg.

Dva krát meraj a raz rež - skúsiť si autosedačku je fajn

Keďže autosedačku budete používať niekoľko rokov, tak je fajn si ju vyskúšať či už do auta, prípadne na predajni z hľadiska používateľského komfortu a samozrejme z hľadiska ergonómie pre dieťatko. U nás si autosedačku môžete vyskúšať bez problémov a radi vám ju do auta aj bezpečne nainštalujeme. Pokiaľ to k nám máte ďaleko, neváhajte nás kontaktovať a radi Vám individuálne pomôžeme pri výbere s ohľadom na Vaše požiadavky. Predaju autosedačiek sa venujeme od roku 2016 a vieme tak odborne poradiť s výberom.