Nuvita dvojfázová elektrická odsávačka mlieka M

Kód: 5350555027621BD
Neohodnotené
Značka: NUVITA
€89,90
Skladom
Elektrická odsávačka materského mlieka od značky Nuvita. Táto odsávačka má až 9 jednoducho nastaviteľných režimov odsávania. Odsávačka je veľmi praktická v období laktácie pri zvýšenej produkcii mlieka. Uľahčí mamičke odsávanie mliečka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojfázová elektrická odsávačka materského mlieka je určená pre šetrné a rýchle odsatie materského mlieka. Umožňuje vám pohodlne nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď mu nie ste na blízku.

Odsávačka je navrhnutá tak, aby napodobňovala sací rytmus dieťaťa, preto je vybavená 2fázovou technológiou s 9 úrovňami intenzity:
• 1. fáza má 4 úrovne automatickej masáže a stimulácie

• 2. fáza má 5 úrovní extrakcie

Odsávanie je jemné a napodobňuje 2 prirodzené fázy sania novorodenca. Spočiatku prebieha rýchle a plytké sanie na stimuláciu, následne pomaly a hlboko, aby sa podporil väčší tok produkcie mlieka.

Súčasťou balenia je nielen taštička, ale aj dojčenská fľaša zabraňujúca prerušeniu zvyku dieťaťa nechať sa naďalej prirodzene dojčiť. Špeciálny tvar, pružnosť a pohyb jej cumlíka totiž simuluje materskú bradavku.

Odsávačka má možnosť duálneho napájania: napájací zdroj či 4 × AA batérie (súčasťou balenia). Čo sa hodí najmä pri použití mimo domova.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: