Nuvita 3-fázová elektrická odsávačka mlieka na 2 prsníky

Kód: 5350555027713BD
Značka: NUVITA
€99,90
Externý sklad - dodanie do 3 pracovných dní
Môžeme doručiť do:
10.10.2022
Možnosti doručenia
Odsávačka na materské mlieko s pokročilým 3-fázovým systémom sania, ktorý ideálne napodobňuje prirodzené sanie dieťatka. Odsávačku je možné používať pre 2 prsníky súčasne.

Detailné informácie

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.

Podrobný popis

3-fázová dvojitá elektrická odsávačka mlieka ponúka možnosť odsávať mlieko z jedného alebo z oboch prsníkov súčasne, a to ako pri sieťovom pripojení, ako aj na batérie. Odsávačka je ľahká a prenosná a umožňuje vám rýchlo a pohodlne nakŕmiť dieťatko materským mliekom, aj keď mu nie ste na blízku.

Odsávačka je navrhnutá tak, aby napodobňovala sací rytmus dieťaťa, preto je vybavená 3fázovou technológiou s 9 úrovňami intenzity:
• 1. fáza má 4 úrovne automatickej masáže a stimulácie.
• 2. fáza má 5 úrovní extrakcie. Odsávanie je jemné a napodobňuje 2 prirodzené fázy sania novorodenca. Spočiatku prebieha rýchle a plytké sanie na stimuláciu; následne pomaly a hlboko, aby sa podporil väčší tok produkcie mlieka.
• 3. "anti-stasis" fáza je voliteľná. Uľahčuje vyprázdnenie prsníka, aby sa predišlo jeho prekrveniu.

Súčasťou balenia je nielen taštička, ale aj dojčenská fľaša zabraňujúca prerušeniu zvyku dieťaťa nechať sa naďalej prirodzene dojčiť. Špeciálny tvar, pružnosť a pohyb jej cumlíka totiž simuluje materskú bradavku.

Odsávačka má možnosť duálneho napájania: napájací zdroj či 4 × AA batérie (súčasťou balenia). Čo sa hodí najmä pri použití mimo domova.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: