Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Britax B.O.B. - legendárny kočík pre aktívnych rodičov v našej ponuke

Britax B.O.B. - legendárny kočík pre aktívnych rodičov v našej ponuke

Medzi rodičmi sa vždy nájdu aj takí, ktorí veľa času trávia aktívne s deťmi už od útleho veku. Vďaka kočíku Britax BOB Revolution Pro si so svojimi deťmi môžete užiť spoločne strávený čas pri rôznych outdoorových aktivitách.

Tento kočík je určený hlavne na in-line korčuľovanie a beh. Nezľakne sa však ani náročných turistických chodníkov, kde sa vďaka veľkým nafukovacím kolesám a prepracovanému pruženiu zadnej stavby hodí úplne skvelo.

Je vybavený kvalitným brzdným systémom s brzdou umiestnenou na madle kočíka. Ako jeden z mála kočíkov tejto kategórie má aj možnosť nastavenia smeru predného kolesa (pre 100% smerovanie kočíka dopredu - týka sa to pri zaaretovaní predného kolesa a ladenie smeru je veľmi jemné a presné) - toto nastavenie ocenia hlavne bežci a inline-isti, ktorí chcú aby kočík šiel vždy presne rovno, bez odchýliek pri zaaretovanom prednom kolese.

Kočík Britax Bob revolution Pro sa vyrába v 3- farebných prevedeniach a vyskúšať si ho môžete aj na našej predajni v Bytči, kde ho máme bežne vystavený aspoň v 1 farbe.

 

Britax Bob Revolution Pro predajna Bytča

 

Tešíme sa na vašu návštevu.