Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky ABC Design Condor 4 a ABC Design Viper 4 - akciová ponuka

ABC Design Condor 4 a ABC Design Viper 4 - akciová ponuka

Nemecký výrobca kočíkov ABC Design tak ako každý rok pre Vás pripravil zvýhodnené sety najpredávanejších kombinovaných kočíkov. Konkrétne sa jedná o modely ABC Design Viper 4 a Condor 4. Obidva sety sú dodávané s autosedačkou ABC Design Hazel a s nánožníkom na športovú časť. Určite treba vyzdvihnúť skutočne veľkú hlbokú vaničku, ktorá je jedna z najväčších, ktoré sa vyrábajú.


Stručná charakteristika kočíkov:

  • ABC Design Viper 4: Kočík pevnej konštrukcie s nafukovacími kolesami a odpruženým podvozkom. Hlboká vanička spolu so športovou časťou ponúkajú veľkorysý priestor pre detičky. Tento kočík zvládne jazdu aj v náročnejšom teréne a je určený pre dobrodružné typy rodičov, ktorí sa nepohybujú len v mestskej džungli a radi si vychutnajú aj vychádzku v prírode.
    Abc Design Viper 4 lifestyle
    Kombinovaný kočík ABC Design Viper 4

  • ABC Design Condor 4: Ľahšia alternatíva ku kočíku Viper 4. Nižšia hmotnosť je dosiahnutá vďaka Polyuretánovým kolesám. Tie sú dostatočne veľké a vďaka ich rozmerom poskytujú hladkú jazdu aj po nerovnejších terénoch. Výhodou je, že nedostanete defekt. Hlboké vaničky sú identické a športová časť je pri tomto modeli rovnako priestranná, nájdeme tam však drobné dizajnové rozdiely.
    Abc Design Condor 4 lifestyle
    Kombinovaný kočík ABC Design Condor 4