Kiddy Evoluna i-size 2 2021

Kód: 41-942-EL-194
Neohodnotené
Značka: kiddy
€212,90 –4 % €202,90

Zvoľte variant

Kvalitný set  vajíčka s isofixovou základňou za výornú cenu. Vajíčko má výborné hodnotenie v nezávislom tete ADAC so známkou 1,7. Umožňuje polohovanie do vodorovnej polohy - táto poloha sa môže používať na kočíku a aj na Isofixovej základni.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Sky Blue
Momentálne nedostupné | 41-942-EL-197
€212,90
€202,90
Farba: Candy Red
Dodanie 3-6 dní | 41-942-EL-194
Môžeme doručiť do: 25.4.2024
€212,90
€202,90
Farba: Spring Green
Momentálne nedostupné | 41-942-EL-127
€212,90
€202,90
Farba: Indigo Blue Melange
Momentálne nedostupné | 41-942-EL-182
€212,90
€202,90

Podrobný popis

Víťaz kategórie v teste 2018, nadväzujúci na víťaza testu 2016, v prevedení luxusného a veľmi príjemného materiálu Indigo Blue Melange. Jediná na trhu s polohou na ležanie v aute. Cesta v aute môže byť pre novorodenca bezpečná a pohodlná, ak ju pohodlne preleží. Schválená podľa normy i-Size do 83 cm výšky dieťaťa, je teda dostatočne veľká, aby plnila najnovšie zákonné nariadenie. 

Môže byť poloha v ľahu v aute bezpečná? Víťazstvo v dvoch nezávislých testoch je odpoveď! Bezpečnosť Kiddy potvrdzujú nezávislé inštitúcie a organizácie. V spoločnom teste autosedačiek 2016 získala hodnotenie bezpečnosti 1,3 a s celkovým hodnotením 1,5 sa stala najlepšie hodnotenou autosedačkou, a tak víťazom testu 2016. V ešte náročnejšom teste 2018 získala Evoluna i-Size celkové hodnotenie 1,7 a stala sa tak najlepšie hodnotenou sedačkou v kategórii i-Size 40-83 cm. DAC, TCS a ÖAMTC tak celkom nezávisle na Kiddy potvrdzujú vysokú bezpečnosť a tiež doposiaľ nevídané pohodlie pre dieťa, ktoré môže aj na dlhých cestách pohodlne spať. 

Firma Kiddy z nemeckého Hofu vyrába už desiatky rokov detské autosedačky. Jej poslaním je navrhnúť autosedačku, ktorá je bezpečná, krásna a praktická. V priebehu rokov vyvinula mnoho ochranných prvkov, ktoré neskôr využili aj iný výrobcovia. Stala sa tak priekopníkom mnohých riešení, z ktorých stojí za to spomenúť bočnú ochranu, ochranný pultík, shock absorbér a ďalšie. Jej najnovším príspevkom je meniteľná geometria lôžka autosedačky pre najmenšie deti. Zmenou polohy prenášacieho madla sa zmení geometria rôžka z pozície na sedenie do pozície na ležanie. A ako jediná firma na svete má túto technológiu schválenú pre použitie v aute. 

Väčšina pediatrov sa zhodne, že pre novorodenca až do doby kedy samo udrží hlavičku vzpriamene, je najvhodnejšíou vodorovná poloha, podobne ako v kočíku. Ich ďalšia preprava v autosedačke, kde sú v skrčenej polohe, obmedzuje ich dýchanie a kriví chrbticu. Časté a dlhodobé používanie autosedačky miesto kočíka preto nie je u obyčajných autosedačiek vhodné. Mimo vozidlo využijete kočík, ale čo robiť, ak cestujete auto na dlhé trasy, napr. na dovolenku, alebo za prácou? Doteraz boli jediným riešením časté prestávky s možnosťou odpočinku pre dieťa. S Kiddy Evo Luna I-size tieto dlhé cesty prestávajú byť problémom. A aj dlhé prechádzky či nákupy nebudú pre dieťa v autosedačke nepríjemným zážitkom. 

Ešte lepšia bočná ochrana vďaka novému absorpčnému prvku umiestnenému v kĺbe rukoväte. Vložka tiež obsahuje prvky bočnej ochrany. Novo tvarovaná rukoväť - sedačka v aute potrebuje o 4 cm menej miesta než jej predchodca, lepšie sa drží a aj v najmenších autách sedačku jednoducho použijete. Nové riešenie striešky - je stabilnejšia a lepšie sa nastavuje do žiadanej polohy. To oceníte hlavne pri prechádzke, kedy je sedačka upevnená na podvozku. 

Vlastnosti:

 • V aute sa dá nastaviť poloha v ľahu: konečne môže vaše dieťa ležať rovno. (Len pri súčasnom použití základne Kiddy Isofix Base 2).
 • Kiddy Isofix 2 základňa - rýchle a bezpečné pripevnenie k vozidlu. 
 • Optimalizovaná ochrana proti bočnému nárazu vďaka bočným chráničom a tiež flexibilnej štruktúre materiálu v oblasti hlavičky.  
 • Jednoduché ovládanie - zmenou polohy madla sa nastaví sklon chrbta až do polohy ľahu, súčasne sa sedačka predĺži v oblasti nožičiek. 
 • Patentovaná KLF-technológia: Maximálna podpora tela a dýchánia.
 • Bezpečnosť v aute: Absoútne jednoduché upevnenie vďaka základni Kiddy Isofix Base 2.
 • Ukazovateľ pre správne pripevnenie autosedačky Kiddy Evo-Luna i-Size x ku Kiddy Isofix 2 základni.  
 • Výškovo nastaviteľná operná noha základne pre lepšiu stabilitu.
 • Ukazovateľ stabilnej pozície podpornej nohy Kiddy Isofix 2 základne.
 • Nastavenie pásu s možnosťou regulácie na šírku a výšku: vždy sa dokonale prispôsobí vášmu dieťaťu. 
 • Extra mäkká, polstrovaná textilná vložka.
 • Odnímateľná vložka pre novorodencov - Autosedačka rastie s dieťaťom a prispôsobuje sa jeho aktuálnej veľkosti. 
 • Odolný poťah: jednoducho se mení a čistí.
 • Zabudovaná, plynule nastaviteľná maxi-strieška proti slnku: Poskytuje dieťaťu tieň a príjemný pokoj.
 • Príjemná pre chrbát: Obsahuje latkový rošt, absorbující nárazy - dieťatko leží pohodlne a pokojne.
 • Dá sa inštalovať len do vozidiel s ISOFIX konektormi a na sedadlá s týmito konektormi.
 • Nastaviteľné konektory pre optimálnu inštaláciu Isofix základne v rôznych autách.
 • Zariadenie pre uvoľnenie autosedačky slúži k jednoduchému nasadeniu a uvoľneniu z báze či kočíka.
 • S podvozkom kočíka použiteľná ako cestovný systém.
 • Viac ako 50 kompatibilných modelov kočíkov, ktorých zoznam nájdete tu. 

Užitočné príslušenstvo nájdete v sekcii súvisiacich produktov.

Rozmery a technické údaje:

Autosedačka: hmotnosť cca. 4,9 kg, rozmery v pozícii na seeenie (šírka x výška x hĺbka): 44 x 59 x 68 cm,  rozmery v pozícii na ležanie (šírka x výška x hĺbka): 44 x 39 x 73,5 cm, Poťah: Soft-Tex-jemný žerzej, odolný, hladký elastický úplet, nenáročný na udržiavanie.

Isofixová báza 2: hmotnosť cca. 6 kg, rozmery (šírka x výška x hĺbka): 31 x 18 x 68 cm. Dodává sa spoločne v jednom kartóne. 

Dodatočné parametre

Kategória: VAJÍČKA DO AUTA, VAJÍČKA S ÚCHYTOM NA KOČÍK
Úchyt Maxi-Cosi: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: