Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 9 - 18 kg Britax-Römer autosedačka KING II LS

Britax-Römer autosedačka KING II LS

Britax-Römer autosedačka KING II LS

Najpredávanejšia autosedačka v kategórii 9 - 18 kg s automatickým senzorom dotiahnutia popruhov.

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black Marble Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16150F-blackmarble
255,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Green Marble Dodanie do týždňa BR16150F-greenmarble
255,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16150s-cosmosblack
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Flame Red Dodanie do týždňa BR16150s-flamered
225,- €
199,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka KING II LS Ocean Blue Dodanie do týždňa BR16150s-oceanblue
225,- €
175,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Olive Green Dodanie do týždňa BR16150s-olivegreen
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Storm Grey Dodanie do týždňa BR16150s-stormgrey
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Wine Rose Dodanie do týždňa BR16150F-winerose
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16150F-moonlightblue
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Mystic Black Vypredané BR16150F-mysticblack
255,- €
219,- €
Britax-Römer autosedačka KING II LS Blue Marble Vypredané BR16150F-bluemarble
255,- €
219,- €
Britax-Römer autosedačka KING II LS Sand Marble Vypredané BR16150F-sandmarble
255,- €
219,- €

Popis Britax-Römer autosedačka KING II LS

Autosedačka Römer King II LS je dlhodobo v kategórii pre deti od 9 do 18 kg jednou z najlepších autosedačiek. Tieto ocenenia dosahuje vďaka skvelej ochrane detí, vďaka jednoduchej inštalácií do vozidla s minimálnym rizikom nesprávneho osadenia. Absolútne perfektný produkt vyrobený v Nemecku jednoznačne doporučujeme.

  • skutočne jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu systému pútania
  • spolu až 8 farebných prevedení. Z toho 2 farebné prevedenia (Black Marble a Green Marble) sú prémiové - majú kvalitnejší poťah a zaujímavé farebné prevedenia
  • autosedačka sa dá naklápať do štyroch pozícií - umožňujú tak príjemnú polohu v poloľahu pre bezpečný a príjemný spánok
  • hlavová opierka sa dá plynule výškovo nastavovať. Zároveň svojim tvarom výrazne chráni hlavičku a drží ju v rovnej polohe hlavne počas spánku
  • vďaka hlbokým a mäkko polstrovaným bočniciam je dieťa výborne chránené pred bočným nárazom
  • autosedačka má 5 bezpečnostných pásov, ktoré udržujú dieťa v správnej polohe a zabránia prípadnému posunu vpred pri náraze
  • ramenné poťahy na bezpečnostnom páse sú rozšírené a mäkko polstrované, čím sa rovnomerne rozloží tlak v prípade nárazu
  • doťahovanie bezpečnostného pásu je jednoduché pomocou popruhu v prednej časti. Autosedačky Römer KING II LS majú systém optimálneho dotiahnutia pásov - popruh sa počas doťahovania sám zastaví pri optimálnom predpätí a o správnom dotiahnutí Vás upozorní aj bliknutím LED kontrolky
  • pre pohodlnú inštaláciu vo vozidle je autosedačka vybavená pridržiavačom pásov na bokoch polstrovania - pridržiavač nie je na farebných prevedeniach Olive Green a Steel Grey
  • autosedačka je vyrobená v Nemecku
  • rozmery: Výška 67 cm, šírka 45 cm, hĺbka 54 cm

K autosedačke Römer King II LS sa môžu hodiť tieto produkty:

 

Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou pásov
Počet bezpečnostných popruhov: 5-bodový bezpečnostný pás
Hmotnosť: 10,5 kg

Súbory na stiahnutie

Názov Popis Odkaz Veľkosť Pridané
Návod na používanie autosedačky Römer King II LS 13604954-navod-na-autosedacku-romer-king-ii-ls,-ats.pdf 1.71 MB 24.03.2017

Súvisiace produkty

Britax-Römer letný poťah King II ATS/LS

Britax-Römer letný poťah King II ATS/LS

Römer letný poťah na autosedačky Römer King II LS a King II ATS

3 produkty
43,- €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár