Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 9 - 18 kg Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series

Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series

Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series

Römer KING II LS je najpredávanejšia autosedačka v kategórii 9 - 18 kg s automatickým senzorom dotiahnutia popruhov.
Prémiové Black prevedenie s čiernymi plastami konštrukcie.

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Black Marble Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16151F-blackmarble
255,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Green Marble Dodanie do týždňa BR16151F-greenmarble
255,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16151s-cosmosblack
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Flame Red Dodanie do týždňa BR16151s-flamered
225,- €
199,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Mineral Purple Vypredané BR16151s-mineralpurple
225,- €
189,- €
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Olive Green Dodanie do týždňa BR16151s-olivegreen
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Storm Grey Dodanie do týždňa BR16151s-stormgrey
225,- €
199,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Ocean Blue Vypredané BR16151s-ob
225,- €
175,- €
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16151s-moonlightblue
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Wine Rose Dodanie do týždňa BR16151s-winerose
225,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Mystic Black Dodanie do týždňa BR16151s-mysticblack
225,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Blue Marble Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16151s-bluemarbleblack
225,- €
219,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series Sand Marble Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16151s-sandmarble
225,- €
219,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka KING II LS Black series

Autosedačka Römer King II LS je dlhodobo v kategórii pre deti od 9 do 18 kg jednou z najlepších autosedačiek. Tieto ocenenia dosahuje vďaka skvelej ochrane detí, vďaka jednoduchej inštalácií do vozidla s minimálnym rizikom nesprávneho osadenia. Absolútne perfektný produkt vyrobený v Nemecku jednoznačne doporučujeme.

  • skutočne jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu systému pútania
  • 8 farebných prevedení. Z toho 2 farebné prevedenia (Black Marble a Green Marble) sú prémiové - majú kvalitnejší poťah a zaujímavé farebné prevedenia
  • autosedačka sa dá naklápať do štyroch pozícií - umožňujú tak príjemnú polohu v poloľahu pre bezpečný a príjemný spánok
  • hlavová opierka sa dá plynule výškovo nastavovať. Zároveň svojim tvarom výrazne chráni hlavičku a drží ju v rovnej polohe hlavne počas spánku
  • vďaka hlbokým a mäkko polstrovaným bočniciam je dieťa výborne chránené pred bočným nárazom
  • autosedačka má 5 bezpečnostných pásov, ktoré udržujú dieťa v správnej polohe a zabránia prípadnému posunu vpred pri náraze
  • ramenné poťahy na bezpečnostnom páse sú rozšírené a mäkko polstrované, čím sa rovnomerne rozloží tlak v prípade nárazu
  • doťahovanie bezpečnostného pásu je jednoduché pomocou popruhu v prednej časti. Autosedačky Römer KING II LS majú systém optimálneho dotiahnutia pásov - popruh sa počas doťahovania sám zastaví pri optimálnom predpätí a o správnom dotiahnutí Vás upozorní aj bliknutím LED kontrolky
  • pre pohodlnú inštaláciu vo vozidle je autosedačka vybavená pridržiavačom pásov na bokoch polstrovania - pridržiavač nie je na farebných prevedeniach Olive Green a Steel Grey
  • autosedačka je vyrobená v Nemecku
  • rozmery: Výška 67 cm, šírka 45 cm, hĺbka 54 cm

K autosedačke Römer King II LS blacksa môžu hodiť tieto produkty:

 

 

Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou pásov
Počet bezpečnostných popruhov: 5-bodový bezpečnostný pás
Hmotnosť: 10,5 kg

Súbory na stiahnutie

Názov Popis Odkaz Veľkosť Pridané
Návod na autosedačku Römer King II LS black 15260141-navod-na-autosedacku-romer-king-ii-ls-black.pdf 1.71 MB 24.03.2017

Súvisiace produkty

Britax-Römer letný poťah King II ATS/LS

Britax-Römer letný poťah King II ATS/LS

Römer letný poťah na autosedačky Römer King II LS a King II ATS

3 produkty
43,- €

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

ZOPA kruhový slnečník s UV filtrom

ZOPA kruhový slnečník s UV filtrom

Zopa slnečník na kočík s kruhovým tvarom.

Dodanie do týždňa
10,40 €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár