Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 9 - 18 kg Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018

Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018

Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018

Najpredávanejšia autosedačka v kategórii 9-18 kg v novom farebnom prevedení Black Edition.

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16016S-cosmosblack
209,- €
159,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Flame Red Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16016S-flamered
209,- €
159,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Olive Green Dodanie do týždňa BR16016S-olivegreen
209,- €
159,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Storm Grey Dodanie do týždňa BR16016S-stormgrey
209,- €
159,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16016S-moonlightblue
209,- €
159,- €
 
Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018 Wine Rose Dodanie do týždňa BR16016S-winerose
209,- €
159,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka KING II Black 2018

Autosedačka Römer King II black je základným modelom autosedačiek z radu KING II. Dlhodobo tieto autosedačky dosahujú výborné výsledky v testoch. Tieto ocenenia dosahuje vďaka skvelej ochrane detí, vďaka jednoduchej inštalácií do vozidla s minimálnym rizikom nesprávneho osadenia. Absolútne perfektný produkt vyrobený v Nemecku jednoznačne doporučujeme.

  • skutočne jednoduchá a rýchla montáž vďaka unikátnemu systému pútania
  • spolu 4 farebné prevedenia v edícii Black
  • autosedačka sa dá naklápať do štyroch pozícií - umožňujú tak príjemnú polohu v poloľahu pre bezpečný a príjemný spánok
  • hlavová opierka sa dá plynule výškovo nastavovať zo zadnej časti autosedačky. Zároveň svojim tvarom výrazne chráni hlavičku a drží ju v rovnej polohe hlavne počas spánku
  • vďaka hlbokým a mäkko polstrovaným bočniciam je dieťa výborne chránené pred bočným nárazom
  • autosedačka má 5 bezpečnostných pásov, ktoré udržujú dieťa v správnej polohe a zabránia prípadnému posunu vpred pri náraze
  • ramenné poťahy na bezpečnostnom páse sú rozšírené a mäkko polstrované, čím sa rovnomerne rozloží tlak v prípade nárazu
  • doťahovanie bezpečnostného pásu je jednoduché pomocou popruhu v prednej časti.
  • autosedačka je vyrobená v Nemecku
  • rozmery: Výška 67 cm, šírka 45 cm, hĺbka 54 cm

K autosedačke Römer King II ATS sa môžu hodiť tieto produkty:

 

Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou pásov
Počet bezpečnostných popruhov: 5-bodový bezpečnostný pás
Hmotnosť: 10,3 kg

Súvisiace produkty

Britax-Römer letný poťah Safefix plus + King II

Britax-Römer letný poťah Safefix plus + King II

Römer letný poťah na autosedačky Safefix plus a King II

2 produkty
43,- €

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

Canpol netečúci hrnček Bunnies&Company 200 ml

Canpol netečúci hrnček Bunnies&Company 200 ml

Praktický hrnček na pitie s vrchnákom proti rozliatiu. 200 ml, netečúci náustok.

Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín
4,50 €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár