Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 15-36 kg Britax-Römer autosedačka Kidfix SL

Britax-Römer autosedačka Kidfix SL

Britax-Römer autosedačka Kidfix SL

Autosedačka Römer KIDFIX SL pre deti od 15 do 36 kg

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16360S-cosmosblack
152,- €
129,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Flame Red Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín BR16360S-flamered
152,- €
129,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Ocean Blue Dodanie do týždňa BR16360S-oceanblue
152,- €
129,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Storm Grey Dodanie do týždňa BR16360S-stormgrey
152,- €
129,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16360S-moonlightblue
152,- €
129,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL Wine Rose Dodanie do týždňa BR16360S-winerose
152,- €
129,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka Kidfix SL

  • Autosedačka KIDFIX SL vám ponúka bezpečie, ktoré od tejto nemeckej značky RÖMER očakávate.
  • Nové vodiace prvky pre intuitívne umiestnenie bezpečnostných pásov.
  • Vodiace prvky pre intuitívne umiestnenie pásov zaisťujú správnu pozíciu 3-bodového pásu pre dospelých a maximalizujú tak ochranu vášho dieťaťa.
  • Stopercentne bezpečná a maximálne jednoduchá.
  • Umiestnenie po smere jazdy od 15 kg do 36 kg.
  • Systém ISOFIT umožňuje priame spojenie s kotviacimi bodmi ISOFIX vozidla.
  • Autosedačka zabezpečená systémom ISOFIT, aj keď ju nepoužívate – netreba odinštalovať sedačku, ak v nej dieťa nesedí.
  • Hlboké, mäkko polstrované bočnice zaisťujú optimálnu ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu v rámci celej sedačky.
  • Operadlo v tvare V – sa dokonale prispôsobí vývoju vášho dieťaťa.
  • Výškovo nastaviteľná hlavová opierka a vodiace prvky umožňujú sedačke rásť s vaším dieťaťom a zároveň držia pás pre dospelých v správnej pozícii cez ramená dieťaťa.
  • Mäkko polstrovaný umývateľný poťah udržuje dieťa v sedačke v pohodlí a možno ho ľahko sňať pre vypranie.
  • Skupina: 2–3 (15kg – 36kg)
  • Rozmery: 66 – 85 cm x 49 cm x 45 cm
  • Hmotnosť: 6,4 kg



Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou IsoFixu
Hmotnosť: 6,4 kg

Produkty kupované spoločne s týmto produktom

TipOrganizér na sedadlo Order Petite&Mars

Organizér na sedadlo Order Petite&Mars

Praktický pomocník na udržanie poriadku v aute.

Na sklade 123 kočíky - odošleme do 24 hodín
8,90 €
Zľava Doprava zadarmoBritax-Römer autosedačka Advansafix III SICT

Britax-Römer autosedačka Advansafix III SICT

Atosedačka Römer Advansafix III SICT pre deti od 9 do 36 kg

5 produktov
od 285,- € 359,- €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár