Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 15-36 kg Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT

Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT

Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT

Zvýšená ochrana pred bočným nárazom. Nemecký výrobca.

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16362S-cosmosblack
189,- €
165,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Flame Red Dodanie do týždňa BR16362S-flamered
189,- €
165,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Mineral Purple Dodanie do týždňa BR16362S-mineralpurple
189,- €
149,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Ocean Blue Dodanie do týždňa BR16362S-oceanblue
189,- €
149,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Storm Grey Dodanie do týždňa BR16362S-stormgrey
189,- €
165,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16362S-moonlightblue
189,- €
165,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT Wine Rose Dodanie do týždňa BR16362S-winerose
189,- €
165,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka Kidfix SL SICT

Pretože sú bočné nárazy príčinou 20% smrteľných úrazov pri autonehodách*, vylepšili sme náš ocenený rad KID doplnením technológie Side Impact Cushion Technology (SICT).

  • Side Impact Cushio Technology (SICT), na bočnej strane autosedačky sú navyše plastové prvky, ktoré v prípade bočného nárazu absorbujú viac energie než samotná sedačka doteraz. Plastové „nárazníky“ sú prázdne a po ich stlačení/náraze sa uvoľní iba vzduch.
  • Upraviteľná bočná ochrana SICT – je teraz flexibilná a môžete ju premiestniť na tú stranu, ktorá je najbližšie dverám. Umožnuje jednoduché použitie v rôznych automobiloch a tiež poskytuje viac priestoru spolucestujúcim.
  • Systém ISOFIT umožňuje priame spojenie s kotviacimi bodmi ISOFIX vozidla.
  • Sedačka zabezpečená systémom ISOFIT dokonca aj keď sa nepoužíva.
  • Hlboké, mäkko tvarované bočnice zaisťujú optimálnu ochranu proti bočnému nárazu.
  • Operadlo v tvare V – sa dokonale prispôsobí vývoju vášho dieťaťa.
  • Vodiaci prvky pre pás správne vedú 3bodový bezpečnostný pás cez ramená a panvu dieťaťa.
  • Výškovo nastaviteľná hlavová opierka.
  • Nastaviteľné operadlo umožňuje inštaláciu v mnohých typoch vozidiel.
  • Mäkko polstrovaný poťah je možné sňať pre vypranie.
  • Pre deti od 4 do 12 rokov.

Technické parametre:

  • Výška: 68–85 cm
  • Hĺbka: 45 cm
  • Šírka: 49 cm
  • Hmotnosť: 6,7 kg
  • Vhodné pre deti s hmotnosťou 15 – 36 kg

Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou IsoFixu
Hmotnosť: 6,7 kg
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár