Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod DETSKÉ AUTOSEDAČKY A DOPLNKY DETSKÉ AUTOSEDAČKY 15-36 kg Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT

Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT

Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT

Autosedačka Römer Kidfix II XP SICT pre deti od 15 do 36 kg

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Cosmos Black Dodanie do týždňa BR16344S-cosmosblack 235,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Flame Red Dodanie do týždňa BR16344S-flamered 235,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Storm Grey Dodanie do týždňa BR16344S-stormgrey 235,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Moonlight Blue Dodanie do týždňa BR16344S-moonlightblue 235,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Wine Rose Dodanie do týždňa BR16344S-winerose 235,- €
 
Z Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Black Marble Dodanie do týždňa BR16344f-blackmarble
255,- €
199,- €
 
Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT Green Marble Dodanie do týždňa BR16344f-greenmarble 255,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka Kidfix II XP SICT

  • Umiestnenie po smere jazdy
  • Určená pre deti od 15 kg do 36 kg
  • Technológia SICT (Adjustable Side Impact Cushion Technology) poskytuje špičkovú ochranu proti bočnému nárazu a je teraz nastaviteľná.
  • Možno ju teda použiť na strane najbližšie k dverám, čím sa uvoľní miesto pre ďalšieho cestujúceho.
  • XP-PAD – nový bezpečnostný štandard, v prípade čelného nárazu odvádza až 30% energie z oblasti krku dieťaťa (na rozdiel od použitia iba pásu pre dospelých)
  • Systém ISOFIX umožňuje priame spojenie s kotviacimi bodmi ISOFIX vozidla pre jednoduchú a bezpečnú inštaláciu
  • Intuitívne umiestnené vodiace prvky pásov zaisťujú správnu pozíciu 3-bodového pásu pre dospelých a maximalizujú tak ochranu vášho dieťaťa
  • Hlboké, mäkko polstrované bočnice zaisťujú optimálnu ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu v rámci celej sedačky.
  • Operadlo v tvare V – sa dokonale prispôsobí vývoju vášho dieťaťa
  • Výškovo nastaviteľná hlavová opierka a vodiace prvky umožňujú sedačke rásť s vaším dieťaťom a zároveň držia pás pre dospelých v správnej pozícii cez ramená dieťaťa
  • Sedačka je zabezpečená systémom ISOFIX aj v prípade, že sa nepoužíva – ak v sedačke nesedí dieťa, nie je ju potrebné odnímať alebo inštalovať
  • Indikátory inštalácie potvrdzujú, že je sedačka nainštalovaná správne
  • Zaťahovací ISOFIX paží dovoľujú ISOFIX konektorom, aby boli uložené počas ukladania alebo použité v momente kedy je použitie s pásom jediná možnosť
  • Mäkko polstrovaný, odnímateľný a prateľný poťah.

Technické parametre:

  • Váha 7,4 kg
  • Výška 68 – 86 cm
  • Šírka 54 cm
  • Hĺbka 42 cm

 

Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou IsoFixu
Hmotnosť: 7,4 kg
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár