Váš predavač
Ivan Tita
e-mail: obchod@123kociky.sk
tel.: 0948945793
Výrobcovia / značky
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Britax-Römer autosedačka Dualfix

Britax-Römer autosedačka Dualfix

Skvelá autosedačka z kategório 0 - 18 kg, ktorá vyhráva jeden test za druhým.
Römer Dualfix - skvelá voľba

 

Výrobca: Britax-Römer

Porovnať

Varianty tovaru

    Farba Dostupnosť Katalógové číslo Cena
Britax-Römer autosedačka Dualfix Black Marble Dodanie do týždňa BRR16229F-blackmarble1
469,- €
349,- €
 
Britax-Römer autosedačka Dualfix Cosmos Black Dodanie do týždňa BRR16229S-cosmosblack
445,- €
329,- €
 
Britax-Römer autosedačka Dualfix Flame Red Dodanie do týždňa BRR16229S-flamered
445,- €
329,- €
 
Britax-Römer autosedačka Dualfix Wine Rose Dodanie do týždňa BRR16229S-winerose
445,- €
329,- €
 
Britax-Römer autosedačka Dualfix Moonlight Blue Dodanie do týždňa BRR16229S-moonlightblue
445,- €
329,- €
 
Britax-Römer autosedačka Dualfix Storm Grey Dodanie do týždňa BRR16229S-stormgrey
445,- €
329,- €
 

Popis Britax-Römer autosedačka Dualfix

Autosedačka Römer Dualfix je špecifická a unikátna vďaka možnosti otáčania o 360°. Čo to pre Vás v praxi znamená?

  • jednoduché vloženie bábätka do vozidla natočením autosedačky v smere k Vám. 
  • jednoduché nastavenie sklonu autosedačky
  • rýchle a pohodlné otočenie autosedačky z protismeru jazdy do polohy po smere jazdy
  • orientácia proti smeru jazdy pre deti až do 18 kg (štandardne býva do 13 kg)
  • po smere jazdy môžete autosedačku osadiť deťom od 9 kg do 18 kg
  • 5 bodový bezpečnostný pás s popruhmi, ktoré majú rozšírené a komfortné polstrovanie
  • v cene autosedačky je novorodenecká vložka pre zvýšenie pohodlia a bezpečia
  • pozíciu na spanie viete jednoducho naklápať vo viacerých polohách - všetko bez rušivých zvukov, takže dieťatko nezobudíte
  • nastaviteľná výška hlavovej opierky - súčasne s ňou sa nastavuje aj výška popruhov na pútanie, ťo je výhodou
  • hlboké a mäkko polstrované bočnice aktívne chránia dieťa v prípade bočného nárazu
  • autosedačka má kontrolky správneho osadenia, čím sa zamedzuje nesprávne osadenie vo vozidle
  • jednoducho odnímateľný poťah s možnosťou prania v práčke

Rozmery:

  • v x š x h: 78 x 45 x 53 cm

K autosedačke Römer Dualfixsa môžu hodiť tieto produkty:


Spôsob pripútania k vozidlu: Pomocou IsoFixu
Počet bezpečnostných popruhov: 5-bodový bezpečnostný pás
Hmotnosť: 14,7 kg

Súbory na stiahnutie

Názov Popis Odkaz Veľkosť Pridané
Návod na autosedačku Römer Dualfix CZ 13664206-navod-na-autosedacku-romer-dualfix.pdf 4.4 MB 24.03.2017
Kompatibilta vozidiel s autosedačkou Römer Max-Fix II multijazyčná 13664206-kompatibilta-vozidiel-s-autosedackou-romer-max-fix-ii-multijazycna.pdf 2.61 MB 24.03.2017

Súvisiace produkty

Römer letný poťah Dualfix

Römer letný poťah Dualfix

Römer letný poťah na autosedačku Dualfix

Dodanie do týždňa
43,- €
Zatvoriť

K produktu neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár