Jedálenské stoličky Joie

Najpredávanejšie

Detská jedálenská stolička Joie Mimzy 2in1
€149 –13 %
Pôvodne: €149  (–13 %)
€129
1 položiek celkom
Detská jedálenská stolička Joie Mimzy 2in1
Novinka
€149 –13 %
€129

Detská jedálenská tolička, ktorá svojimi funkciami očarí každého rodiča. Jednoduchá na obsluhu a v kvalitnom prevedení. To je Joie Mimzy 2v1.

Kód: 29994/LEO

Detská jedálenská stolička a jej výber je veľmi dôležitý pre Vás aj Vaše dieťa. Dieťa v nej strávi nemalú časť svojho života, takže určite treba pri výbere brať do úvahy viac vlastností, ktoré stolička na kŕmenie ponúka. Aby sme Vám možno uľahčili výber, tak hlavné vlastnosti, ktoré odporúčame sledovať sú nasledovné:

Polohovanie

Väčšina stoličiek sa dá polohovať - samostatne sa zväčša polohuje chrbtová opierka a samostatne opierka nožičiek. Rozsah polohovania býva rôzny. Väčšina stoličiek sa používa od cca 6 mesiacov - pri týchto stoličkách je v najsklopenejšej polohe dieťa v "polosede". Spomenúť treba aj možnosť výškového nastavenia sedacej časti - prispôsobíte si tak stoličku podľa výšky stola.

Sú však stoličky, ktoré sa dajú polohovať aj vo väčšej miere - polohovanie je možné takmer do úplného ľahu. Tieto stoličky je možné používať aj u najmenších detičiek.

#showmore#

Pre deti, ktoré už vedia samostatne sedieť sú vhodné stoličky, ktoré polohovanie nemajú. Tie sú častokrát "rastúce" a majú aj vyššiu nosnosť, s dlhodobejšou využiteľnosťou.

Takže zvážiť treba odkedy chcete stoličku používať - ak od skorého veku, tak odporúčame siahnuť po stoličke s výraznejším naklápaním.

Manipulácia

Stolička by mala byť jednoducho ovládateľná. Väčšinou sú stoličky na kŕmenie vybavené kolieskami, ktoré uľahčujú manipuláciu v rámci bytu. Skoro všetky stoličky je možné zložiť do spratného stavu. nezaberajú vtedy moc miesta a sú ideálne aj na prepravu.

Materiály poťahu

Poťahy na detských jedálenských stoličkách sú ľahko čistiteľné. Väčšina je z PVC, ale veľkej obľube sa tešia aj stoličky s koženkovým povrchom poťahu. Práve koženkové poťahy pôsobia útulnejšie a sú aj príjemnejšie na dotyk.

Bezpečnosť a komfort

Stolička by mala byť vybavená bezpečnostnými popruhmi, aby dieťa sedelo bezpečne na mieste. Malo by mať dostatok miesta na sedenie. Fajn je aj možnosť nastavenia vzdialenosti tácky na jedenie od dieťatka - viete tak vytvoriť priestor na pohodlné papanie, či hranie.

Niektoré modely majú v spodnej časti praktický košík, do ktorého si môžete vložiť potreby na kŕmenie, prípadne hračky.

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.