Inglesina hniezdo pre bábätko Welcome Pod Harmony Grey

Kód: AZ99Q0HMG
Neohodnotené
Značka: Inglesina
€138,90 –4 %
Inglesina hniezdo pre bábätko Welcome Pod Harmony Grey_8029448087420
€138,90 –4 % €132,90
Dodanie 3-6 dní
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Detské hniezdo Inglesina Welcome Pod™ bolo vytvorené v spolupráci s pediatrami - účelom bolo bábätku vytvoriť prostredie, ktoré ho dokáže fyzicky aj emocionálne podporiť a umožní mu v súlade s konceptom BabyWellness odpočívať a začať objavovať svet v uzavretom a chránenom priestore.

Vlastnosti hniezda Inglesina Welcome Pod šedá farba

Pohodlie, priedušnosť a perfektná ergonómia: Tvar výrobku uľahčuje udržanie polohy na bruchu, zatiaľ čo tuhá opora na chrbte vždy zaručí správnu postúru novorodenca. Pevná podpera je vybavená mikrootvormi, ktoré zvyšujú priedušnosť, matrac obsahuje nastaviteľný valec, ktorý zaručuje prirodzenú flexiu nôh av polohe hlavy je oválna podpora, ktorá znižuje riziko plagiocefálie. Je to tým, že napomáha správnemu uzavretiu zadnej fontanely. Použitie priedušných materiálov a prírodných tkanín, ako je bambus a bavlna, zaručujú optimálne pohodlie a priedušnosť a podporujú prirodzenú termoreguláciu dieťaťa

Na spanie: Podložka Welcome Pod™ je vhodná ako redukcia na spanie do postieľky alebo kolísky približne do dvoch mesiacov veku dieťaťa alebo do doby, než je dieťa schopné sa samostatne zdvihnúť a otočiť. Požíva sa tak, ako je, bez prestieradiel, prikrývok alebo iných mäkkých prvkov, ktoré by mohli narušiť správne držanie tela a tepelnú pohodu dieťaťa.

Prvé hry a čas na brušku: Welcome Pod™ použijete na hranie, maznanie a na prípravné cvičenia pre jeho kognitívny a motorický rozvoj. Ideálne prostredie na pasenie koníčkov, s ktorým niektoré deti začínajú už v jednom mesiaci, ešte dlho predtým, než sa naučia pretáčať alebo liezť.

Aké sú hlavné prínosy ležania na brušku?

  • Pružnosť Rozvíja vynikajúcu pružnosť a pohyblivosť pohybov dieťaťa. Vytvára vynikajúci základ pre začatie plazenia a chôdze.
  • Svaly Posilňuje krčné a chrbtové svaly. Dojča môže pri cvičení na brušku začať zdvíhať hlavičku a trup opieraním sa o ruky.
  • Zmysly Podporuje rozvoj zmyslov dieťaťa tým, že mu umožňuje koordinovať pravé a šikmé očné svaly pre periférne videnie.
  • Posilňovanie Posilňuje a stimuluje horné končatiny tým, že prekonáva gravitačnú silu a podporuje rozvoj dlaňovej klenby.
  • Pohyblivosť Stimuluje a podporuje fyziologický motorický vývoj dieťaťa tým, že podporuje nové pohyby, polohy a aktiváciu svalov.

Rozmery:

  • Rozmery v zatvorenom stave: 82 x 48 x 12,5 cm
  • Vnútorné rozmery v zatvorenom stave: 66 x 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: