VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

Hojdacie kresielko Zopa Moyo Diamond Beige

Kód: 8595114449958BD
Novinka
Neohodnotené
Značka: ZOPA
€114,90
Dodáme do 4 dní
Možnosti doručenia

Detské hojdacie kresielko s nosnosťou do 9 kg. Je vybavené funkciou hojdania a melódiami. Napájanie je pomocou sieťového adaptéra, prípadne batériami typu AAA.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Detské hojdacie kresielko ZOPA Moyo

Kompaktné a ergonomické ležadlo pre vaše dieťa od narodenia do 9 kg.

Umožnite dieťaťu byť v centru diania úplne bezpečným spôsobom - ležadlo Moyo umožňuje dieťaťu sledovať okolie a pohodlne odpočívať, zatiaľ čo rodičia si užívajú chvíle pokoja.

Dieťa určuje intenzitu hojdania

Lehátko je vhodné pre novorodencov a poslúži dieťaťu do 9 kg. Opierka chrbta je nastaviteľná do 3 polôh podľa toho, či chce dieťa pozorovať svet okolo seba, alebo radšej spať. Systém hojdania ponúka dve možnosti. Dieťa sa môže hojdať prirodzenými pohybmi vlastného tela, čo ho veľmi baví. Určuje intenzitu samotného hojdania a zároveň bezpečne trénuje motoriku.

Ak je dieťa unavené, hojdačka sa môže hojdať pomocou elektromotora. Hojdanie zo strany na stranu má 5 úrovní intenzity, ktoré si môžete ľubovoľne zvoliť podľa toho, čo je pre dieťa najpohodlnejšie. Ak dieťa v lehátku zaspí a potom sa prebudí, lehátko je vybavené funkciou automatického zapnutia. Hneď ako zistí pohyb dieťaťa, automaticky spustí prednastavené hojdanie.

Pre každý interiér

Pevná kovová konštrukcia zaručuje maximálnu stabilitu a oporu pri hojdaní. Minimalistický moderný dizajn podčiarkuje vysokokvalitná látka s diamantovým prešívaním. Lehátko sa dodáva v dvoch farebných variantoch v odtieňoch sivej, takže sa hodí do každého interiéru. Súčasťou balenia sú mäkké popruhy na zaistenie bezpečnosti dieťaťa.

Pohodlie doma aj na cestách

Lehátko je možné napájať priamo z elektrickej siete pomocou adaptéra. Ak ste však na cestách a mimo dosahu elektrickej energie, lehátko obsahuje otvory na batérie AAA. Súčasťou je aj časovač s intervalmi 8, 15 a 30 minút. Všetky funkcie polohovateľného kresla možno ovládať súčasne, a to buď prostredníctvom panela vpredu, alebo diaľkovým ovládačom.
Lehátko obsahuje aj niekoľko upokojujúcich zvukov, ktoré pomôžu dieťaťu lepšie sa uvoľniť. Na výber je biely šum, spev vtákov, dážď, uspávanka, šumenie mora a tlkot srdca.

Vlastnosti:

 • Vhodné od narodenia do 9 kg
 • Robustná kovová konštrukcia
 • Vysokokvalitná umývateľná tkanina s diamantovým vzorom
 • 3 polohy naklonenia
 • Upokojujúce zvuky
 • 5 rýchlostí hojdania
 • Automatické zapnutie
 • Časovač Swing
 • Napájanie cez adaptér alebo batérie (batérie nie sú súčasťou balenia)
 • Diaľkové ovládanie
 • Jednoduché skladanie
 • V súlade s normou EN 12790:2009

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: