Digitálny kúpací teplomer Luma Speckles White

Kód: L22334
Neohodnotené
Značka: LUMA
€21,90

Zvoľte variant

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Speckles Mint
Dodanie 3-6 dní | L22334
Môžeme doručiť do: 5.10.2023
€21,90
Farba: Speckles White
Dodanie 3-6 dní | L22335
Môžeme doručiť do: 5.10.2023
€21,90

Podrobný popis

Máte radi krásne, moderné veci, ale nechcete za ne príliš veľa utratiť? Tak si vyberte LUMU. Deti milujú kúpanie hneď od narodenia. Pre väčšinu z nich to sú naozaj relaxačné chvíle s množstvom zábavy s rodičmi. Ale je veľmi dôležité, aby voda mala správnu teplotu. Príliš chladná nie je príjemná a príliš horúca môže byť nebezpečná. Digitálny kúpací teplomer LUMA vás zbaví starostí, pretože akonáhle je vo vode, na displeji sa zobrazí, či je teplota dobrá, príliš horúca alebo príliš studená. Veľmi praktický a ľahko použiteľný.

Digitálny kúpací teplomer LUMA sa automaticky aktivuje, keď príde do kontaktu s vodou a pláva tak, aby bolo možné spoľahlivo vidieť displej. Modrá znamená príliš chladno, červená znamená príliš teplo a zelená je akurát. Okrem farebného indikátora možno odpočítať presnú teplotu vody. Na displeji je tiež indikátor stavu batérie. Teplomer sa po použití automaticky vypne. Teplomer môžete ľahko vyčistiť, odstráňte viečko, utrite ho a je čistý.

  • spúšťa sa po vložení do vody
  • vypína sa sám
  • indikuje správnu alebo nesprávnu teplotu farbou displeja
  • teplotu tiež ukazuje v stupňoch celzia
  • Teplomer je v modernéj farbe Speckles White, so škvrnami vytvárajúca efekt štruktúry lešteného kameňa. Kombinácia s bielou rukoväťou podčiarkuje tento efekt.

Technické údaje: čistá hmotnosť 0,101 kg, hmotnosť s obalom 0,147 kg, rozmery netto: 10 x 10 x 2,5 cm, rozmery obalu 15 x 12,5 x 5 cm.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: