Detské hojdacie lehátko Zopa Lounge

Kód: 8595114415793BD
Akcia
Značka: ZOPA
€99 –19 %
Detské hojdacie lehátko Zopa Lounge
€99 –19 % €79,90

Zvoľte variant

Multifunkčné komfortné kresielko pre deti od narodenia do 9 kg určené na oddych dieťatka alebo na pozorovanie okolia. Okrem prednastavených 12 melódií môžete dieťaťu prehrávať hudbu priamo z telefónu pripojením cez Bluetooth. Kresielko disponuje praktickým diaľkovým ovládaním, ponúka 5 rýchlostí hojdania, hrazdu s hračkami, či striešku s moskytiérou. Skvelá ponuka.

Detailné informácie

Farba: Beige
Dodanie do 2 dní | 8595114415793BD
Môžeme doručiť do: 25.1.2022
€99
€79,90

Podrobný popis

Multifunkčné kresielko pre deti Zopa Lounge

Multifunkčné hojdacie kresielko Zopa Lounge je ondobná verzia kresielky Zopa Lullaby, avšak cenovo dostupnejší.  Tento výborný doplnok oceníte vo chvíľach, keď dieťatko nespí – chcete ho upokojiť, zabaviť a zároveň zapojiť do rodinného diania.

Diaľkový ovládač, automatické spustenie a dotykový displej pre pohodlnú obsluhu


Hojdačka ponúka komfort i rodičom, a to v podobe veľmi jednoduchej obsluhy. Na ovládanie funkcií lehátka Vám potom poslúži veľmi prehľadný dotykový panel zhotovený v modernom dizajne. Možno na ňom nastaviť nielen intenzitu (5 rýchlostí) a dobu hojdania (8, 15 alebo 30 minút), ale aj automatické zapnutie hojdania pri detekcii pohybu (nepokoja) dieťaťa. Pre upokojenie dieťatka sú samozrejme k dispozícii aj melódie a zvuky prírody, navyše s možnosťou nastavenia hlasitosti. Keby vaše dieťa omrzeli všetky melódie, ktoré kresielko ponúka, je tu možnosť cez Bluetooh napojiť telefón a môžete drobcovi prehrávať jeho obľúbenú hudbu prostredníctvom Vášho telefónu. 

A pritom to zďaleka nekončí! Chápeme, že kresielko by malo slúžiť práve pre odpočinok rodičov, preto je kresielko Lounge vybavené praktickým diaľkovým ovládačom, pomocou ktorého možno s prehľadom ovládať všetky spomínané funkcie. Na zabezpečenie spokojnosti a maximálneho pohodlia dieťatka ďalej prispieva mäkko polstrované sedenie. Pre rozptýlenie drobčeka nesmie samozrejme chýbať ani hrazda s 2 plyšovými kamarátmi, ktorí sa podľa potreby dajú zložiť. Aby si Vaše dieťa mohlo užívať pohodlie naozaj 100%-ne, kresielko je vybavené strieškou s moskytiérou. 

Keďže bezpečnosť detí je pre nás veľmi dôležitá, kresielko Lounge je vybavené 3-bodovým bezpečnostným pásom. Čo sa týka napájania, lehátko je možné používať s adaptérom do elektrickej zásuvky (súčasťou balenia) alebo napájať batériami (4x AA, nie sú súčasťou balenia). Poťah lehátka sa dá v prípade ušpinenia ľahko zložiť a jemne vyprať.

Hlavné vlastnosti:

 • určené pre deti od narodenia do 9 kg
 • kvalitná konštrukcia
 • mäkké polstrovanie a 3-bodové bezpečnostné pásy
 • 5 rýchlostí intenzity hojdania
 • 12 prednastavených melódií s plynulým ovládaním hlasitosti
 • možnosť pripojenia telefónu cez Bluetooh na prehrávanie hudby
 • hrazda s hračkami
 • možnosť nastaviť dobu hojdania
 • diaľkový ovládač
 • strieška s moskytiérou
 • napájanie adaptérom alebo batériami

Dodatočné parametre

Kategória: Hojdacie kresielka
Nosnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: