Britax-Römer Kidfix III S

Kód: 4000984200782BD
VÝPREDAJ POSLEDNÉ KUSY
1 hodnotenie
Značka: BRITAX
€294,90 –23 % €224,90

Zvoľte variant

Predstavujeme Vám absolútne najvyššiu radu autosedačiek Britax-Romer kategórie od 15 do 36 kg, ktorá je schválená podľa ECE R044. Ak hľadáš to najlepšie, tak Britax-Romer Kidfix III S ti už viac dať v tejto kategórii nemôže. Táto sedačka je jednoducho top z hľadiska bezpečnosti, dizajnu aj funkčnosti.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Storm Grey
Skladom (1 ks) | 4000984200775BD
Môžeme doručiť do: 29.9.2023
€294,90
€224,90
Farba: Burgundy Red
Dodanie 2-5 dní | 4000984200805BD
Môžeme doručiť do: 2.10.2023
€294,90
€224,90
Farba: Moonlight Blue
Momentálne nedostupné | 4000984200782BD
€294,90
€224,90
Farba: Cosmos Black
Dodanie 2-5 dní | 4000984200768BD
Môžeme doručiť do: 2.10.2023
€294,90
€224,90

Podrobný popis

Je Vašou prioritou extra bezpečnosť a jednoduchá obsluha autosedačky? Kidfix III S vychádza z M-kového modelu (víťaz testu ADAC jeseň 2020) a je navyše obohatená o bezpečnostný prvok XP-PAD. Viac technologických tromfov už neponúka žiaden iný model v rámci značky Britax-Römer.

Táto autosedačka je vhodná pre deti s hmotnosťou od 15 do 36 kg (od cca 4 do 12 rokov). Je veľmi priestranná a ponúka komfortné miesto na sedenie, čo oceníte počas dlhých ciest. Tradične kvalitné vypracovanie, vysoká miera bezpečnosti a jednoduchá obsluha si získa Vašu priazeň. Dieťa sa v autosedačke púta pomocou 3-bodových pásov vozidla, ktoré sú bezpečne vedené vodiacimi prvkami autosedačky. Tie zabezpečia aby pás dieťa neobťažoval a zároveň je vedený tak, aby dieťaťu poskytol čo najvyššiu ochranu pri prudkom brzdení vozidla.

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Autosedačku je možné používať v smere jazdy vozidla. Autosedačka sa dá do automobilu nainštalovať dvomi spôsobmi.

 1. Pomocou Isofix konektorov ju pripevníte do vozidla jednoduchým nakliknutím. (automobil musí byť Isofix úchytmi vybavený - od r. výroby 2006 by mali byť úchyty súčasťou vozidla). Inštalácia je jednoduchá a na jej správnosť slúžia kontrolné ukazovatele, ktoré Vás pri korektnom upevnení autosedačky vizuálne upozornia zelenými kontrolkami, že je všetko ok.
 2. Pomocou 3-bodových pásov vozidla - pokiaľ Vaše vozidlo nie je vybavené Isofix úchytmi, nič sa nedeje. Hravo autosedačku pripevníte spolu s dieťaťom len 3-bodovými pásmi vozidla. Isofixové konzoly z autosedačky sa v tomto prípade schovajú do konštrukcie autosedačky.

Autosedačku teda viete nainštalovať do každého vozidla bez rozdielu či je, alebo nie je vybavené Isofix úchytmi.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

 • Unikátny systém ochrany pre hrudník a krk - XP-Pad - Pri čelnom náraze je najviac namáhaná oblasť krku dieťaťa - a to skutočne veľkým preťažením. Preto Britax-Römer vyvinul špeciálnu penovú ochranu, ktorá výborne tlmí nárazy. Zabraňuje nárazu sánky k hrudníku a absorbuje až 30% energie tohto pohybu. Chráni pred poranením aj krk a zároveň nie je dieťa vystavené hranám bezpečnostného pásu, ktorý pri silnom náraze môže dieťa porezať.
 • Ochrana pri bočnom náraze SICT - SICT výrazne zvyšuje bezpečnosť dieťaťa pri bočnom náraze. Minimalizuje sily pôsobiace počas bočného nárazu - minimalizuje vzdialenosť medzi autosedačkou a dverami vozidla a aktívne pohltí veľkú časť tejto energie (podľa testov Britax-Römer pohltí SICT až 40% sily bočného nárazu)
 • Secure Guard - Secure Guard je dôležitý bezpečnostný prvok, ktorý vedie pás vozidla cez 4-tý prídavný bod. Drží pás v oblasti panvy, kde je dieťa najpevnejšie. Práve vďaka tejto pozícii je v prípade čelného nárazu výrazne chránená oblasť brušnej dutiny a znižuje riziko vnútorných zranení o 35%.
 • Výškovo polohovateľná opierka hlavičky - Výšku opierky hlavičky nastavíte jednoducho jednou rukou do optimálnej polohy. Tvar opierky je navrhnutý tak, aby malo dieťa skvelú oporu počas jazdy.
 • Opierka hlavičky v tvare písmena V - špeciálne navrhnutá opierka hlavy na ovládanie pohybu hlavy vášho dieťaťa, zaisťuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytuje maximálne pohodlie. Navyše, opierku hlavy a popruhy možno ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • Jednoducho snímateľný poťah Quick-remove Cover - poťah sedadla možno prať v práčke - dá sa ľahko z autosedačky stiahnuť bez nutnosti zložitých úkonov.

 Britax-Romer Kidfix III S :

 • pre deti od 15 do 36 kg (cca 3,5 - 12 rokov)
 • montáž do automobilu pomocou systému ISOFIX alebo 3-bodovým pásom vozidla - namontovateľná do všetkých vozidiel - aj do tých, ktoré isofix nemajú
 • zväčšená plocha sedáka oproti bežným konkurenčným autosedačkám - zaručuje vyššiu mieru komfortu pri dlhých aj krátkych jazdách
 • príjemne polstrovaná sedacia časť autosedačky - komfort pre dieťa jednoznačne zaručený
 • jednoduché nastavenie výšky opierky hlavy - autosedačka sa prispôsobí vášmu dieťatku
 • opierka hlavičky je ergonomicky tvarovaná - hlavičke dáva oporu aj počas spánku
 • bezpečnostný prvok SecureGuard - vedie bezpečnostný 3-bodový pás cez oblasť panvy, čím výrazne znižuje riziko vnútorných poranení
 • SICT - dodatočná bočná ochrana rozkladá ideálnym spôsobom silu pôsobiacu na autosedačku pri bočnom náraze do jej konštrukcie
 • montáž autosedačky do auta je množná na systém Isofix alebo 3-bodovým pásom vozidla - sedačku nainštalujete do väčšiny vozidiel bez zaváhania
 • XP-PAD - penová ochrana krku a hrudníka - zabráni nárazu brady do hrudníka dieťaťa pri nehode
 • autosedačka je veľmi bezpečná - víťaz testu ADAC, Kidfix III M má rovnakú konštrukciu. Ku Kidfix III S je navyše doplnený bezpečnostný prvok XP-PAD
 • autosedačka je navrhnutá, testovaná a vyrobená v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY BRITAX-ROMER 15-36 kg
? Hmotnosť dieťaťa: 15-36 kg
? Isofix: áno
? Možnosť naklápania: Nie
? Orientácia autosedačky: V smere jazdy
? Schválená podľa: ECE R44
? Upevnenie do vozidla: S Isofixom alebo pásmi
Pútanie dieťaťa: 3-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, Secure Guard bezpečnostné vedenie pásov, bočná ochrana SICT, XP PAD - vodítko 3-bodového pásu
Hmotnosť: 7,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: