VYTVORTE SI ZÁKAZNÍCKE KONTO A NAKUPUJTE SO ZĽAVOU NA NEAKCIOVÉ PRODUKTY.

Britax-Römer Baby-Safe iSense Flex Base

Kód: 4000984312836BD
Neohodnotené
Značka: BRITAX
€274,90
Skladom
Možnosti doručenia
Isofixová základňa s možnosťou otáčania o 360° a s polohovanám náklopu vajíčka alebo väčšej autosedačky. Je kompatibilná s autosedačkami Britax-Römer Baby-Safe 2 i- size a Baby-Safe 3 i- size a sa autosedačkami kolekcie iSense.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.

Podrobný popis

Inteligentný rad iSense na scéne!

Už od roku 1966 sa Britax Römer venuje vývoju a výrobe autosedačiek pre deti. Patrí k svetovej špičke v bezpečnosti. Teraz vám prináša nový, unikátny cestovný systém iSense, ktorý spĺňa nároky na ešte väčšiu bezpečnosť, komfortnejšiu obsluhu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, ako ste si dokázali kedykoľvek predstaviť!

Základom toho správneho iSense dobrodružstva je základňa Flex Base iSense

Základňa Flex base iSense je použiteľná s vajíčkami Baby-safe iSense, Baby-safe 3 i-Size a s pokračovacou autosedačkou Dualfix iSense. Pričom umožňuje ich jednoduché a rýchle striedanie. Sedačku do základne ľahko vložíte aj vyberiete, a to jediným kliknutím.

Otočná funkcia základne vám dovoľuje natočiť autosedačku smerom k dverám auta, čo vám uľahčí posadenie dieťaťa do sedačky a jeho pripútanie. Navyše sedačku Dualfix iSense môžete otočiť o 360 stupňov, čo umožňuje cestovať v smere jazdy, keď dieťa presiahne vek 15 mesiacov a výšku 76 cm.

Pri autách so sklonenými sedadlami sa v sedačke hlavička dieťaťa ľahko nakláňa dopredu. Preto pri Flex Base iSense môžete náklon sedačky nastaviť až do 6 rôznych polôh. To vášmu dieťaťu poskytne tú najlepšiu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. Pri vajíčku je najlepšie nastaviť správny uhol pred inštaláciou sedačky. Pri pokračovacej sedačke môžete nastaviť uhol do pohodlnejšej polohy, keď vaše batoľa zaspí.

Dôležitou súčasťou bázy je oporná noha, ktorá zaisťuje jej extra stabilitu. Pre bezpečnú inštaláciu ju nastavíte tak, aby zodpovedala výške, ktorá je pre vaše auto najlepšia. Pričom správne upevnenie opornej nohy vám potvrdí zvuková signalizácia. Oporná noha v kombinácii s bezpečnostným oblúkom a systémom Pivot Link minimalizuje sklopný a rotačný pohyb a ďalej znižuje silu pohybu vpred vyvíjanú na dieťa v prípade nehody. Tým ho významne pomáha chrániť.

Prednosti Baby-Safe iSense Flex Base v kocke

•  Inteligentný systém pre maximálnu bezpečnosť detí od 0 do 4 rokov
•  Unikátna kombinácia mnohých užitočných parametrov
•  Jedinečné spojenie otáčania o 360° a polohovania
•  Spĺňa i-Size normu
•  Poistka na zabezpečenie jazdy v protismere deťom do 15 mesiacov
•  Zvukový indikátor správnej montáže opornej nohy
•  Možnosť predlžovania priestoru na nohy
•  Veľmi jednoduché vycvaknutie autosedačky iba jednou rukou
•  Vyrobené v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: