Britax-Römer Advansafix M i-Size

Kód: 4000984190724BD
Neohodnotené
Značka: BRITAX
€299,90 –6 % €281,90

Zvoľte variant

Autosedačka Advansafix M i-Size spĺňa novú i-size normu s označením ECE R129. Je vhodná pre deti s výškou od 76 do 150 cm. Odporúčané používanie je od 15 mesiacov veku - dovtedy by dieťa malo byť otočené v protismere jazdy. Autosedačka je veľmi pohodlná a poskytuje dostatok miesta pre dieťa. Je možné ju naklápať do viacerých polôh. Výhodou je aj možnosť používať 5-bodové pásy až do hmotnosti 21 kg. Do auta ju nainštalujete pomocou systému Isofix v kombinácii s Top Tether pásom.

Detailné informácie

Dodanie tovaru 123kociky.sk
DODANIE TOVARU
Tovar spoľahlivo doručíme v čo najkratšom možnom termíne.
doprava zadarma pri nákupe nad 59,99 € - 123kociky.sk
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 99,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
Farba: Storm Grey
Dodanie 2-5 dní | 4000984190724BD
Môžeme doručiť do: 28.9.2023
€299,90
€281,90
Farba: Burgundy Red
Dodanie 2-5 dní | 4000984194951BD
Môžeme doručiť do: 28.9.2023
€299,90
€281,90
Farba: Moonlight Blue
Dodanie 2-5 dní | 4000984194944BD
Môžeme doručiť do: 28.9.2023
€299,90
€281,90
Farba: Cosmos Black
Dodanie 2-5 dní | 4000984122527BD
Môžeme doručiť do: 28.9.2023
€299,90
€281,90

Podrobný popis

Autosedačka pre deti s rozsahom využitia od 76 do 150 cm výšky postavy. Autosedačka je odporučená pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov (15 mesiacov je minimálna odporúčaná doba, kedy by ste deti mali voziť v protismere jazdy). Spĺňa novú normu ECE R129 (i-Size).

Poskytuje veľmi komfortné miesto pre dieťa a 5-bodové popruhy môžete používať do 21 kg hmotnosti (štandardne býva táto možnosť do 18 kg). Je možné ju naklápať do viacerých polôh. Vďaka inteligentnému systému upevnenia v aute nemusíte pri polohovaní manipulovať s Top Tether pásom.

PÚTANIE DO AUTOMOBILU

Britax-Römer Advansafix M i-size je do auta možné nainštalovať pomocou systému Isofix v kombinácii s Top Tether pásom. Pri väčších deťoch, ktoré sa už pútajú 3-bodovým pásom nie je nutné používať Isofix upevnenie. Celú autosedačku aj s dieťaťom pripevníte do auta pomocou 3-bodového pásu bez Isofixu, prípadne aj s Isofixom - záleží na ktoré miesto v automobile ju budete inštalovať.

BEZPEČNOSTNÉ A KOMFORTNÉ PRVKY

Advansafix M i-Size je autosedačka nabitá modernými technológiami, ktoré sa podieľajú na bezpečnosti detí počas jazdy autom.

 • Britax Römer Pivot Link ISOFIX System - V prípade nárazu patentovaný systém Pivot Link ISOFIX nasmeruje silu najprv nadol (1), do sedadla vozidla a potom dopredu (2), jemnejšie – výrazne znižuje riziko poranenia hlavy a krku vášho dieťaťa.
 • 5-bodové bezpečnostné popruhy - v spoločnosti Britax-Römer sa dlhodobo spoliehajú na pútanie detí 5-bodovým pásom autosedačky, ktoré udržia dieťa chránené v jej konštrukcii. V prípade nehody popruhy rozložia sily nárazu na 5 bodov - dva na ramená, dva na boky a jeden tam, kde je spona medzi nohami. To pomáha chrániť vaše dieťa pred všetkými smermi nárazu.
 • Mäkké chrániče popruhov - mäkké polstrovanie hrudných popruhov pohodlne sadnú na hruď vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa v prípade kolízie a dodávajú ešte väčší komfort 5-bodovým bezpečnostným pásom. Navyše sa dajú ľahko vybrať a oprať.
 • SecureGuard - pomáha chrániť jemnú brušnú oblasť vášho dieťaťa pridaním ďalšieho – štvrtého – vodiaceho bodu pre 3-bodový bezpečnostný pás. Udržiavaním pásu v optimálnej polohe nad panvovými kosťami vášho dieťaťa SecureGuard pomáha znižovať sily pôsobiace na oblasť bruška v prípade čelného nárazu až o 35 % a zároveň umožňuje dieťaťu voľne sa v sedačke pohybovať počas cesty.
 • Kompletná ochrana pre Vaše dieťa - Autosedačka chráni vaše dieťa 3 spôsobmi: škrupina sedadla poskytuje ochranu od hlavy po boky vášho dieťaťa, najmä v prípade bočného nárazu; horné a spodné vodidlá pásu zabezpečujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu; a polstrovaná opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk vášho dieťaťa.
 • Opierka hlavičky v tvare písmena Všpeciálne navrhnutá opierka hlavy na ovládanie pohybu hlavy vášho dieťaťa, zaisťuje optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytuje maximálne pohodlie. Navyše, opierku hlavy a popruhy možno ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • EasyReclineumožňuje vám nastaviť sedadlo do pohodlných sklopných polôh, aj keď je vaše dieťa v autosedačke a bez toho, aby ste museli znova nastavovať Top Tether.
 • Flip&Grow - Keď vaše dieťa dosiahne 15 kg a maximálne 21 kg, musíte prejsť z integrovaného 5-bodového bezpečnostného pásu na 3-bodový bezpečnostný pás auta, aby ste ho pripútali v sedačke. Vďaka funkcii FLIP&GROW je to teraz možné v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho nastavte opierku hlavy a uložte popruhy do operadla, aby sa nestratili. Potom prepnite nastavovaciu dosku FLIP&GROW tak, aby bol SecureGuard nad sedadlom a ste pripravení ísť.
 • Jednoducho snímateľný poťah Quick-remove Cover - poťah sedadla možno prať v práčke - dá sa ľahko z autosedačky stiahnuť bez nutnosti zložitých úkonov.

 Hlavné vlastnosti

 • Odporúčané pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Systém Britax Römer Pivot Link ISOFIX: V prípade nárazu nasmeruje náš patentovaný systém Pivot Link ISOFIX silu najprv smerom dole (1), do sedadla vozidla a potom smerom dopredu (2), a to jemnejšie - výrazne sa tým znižuje riziko poranenia hlavy a krku pre vaše dieťa.
 • Rýchlo odnímateľný poťah: Na ceste sa môžu veci poriadne zašpiniť. Nápoje sa môžu rozliať a deti môžu ochorieť. Preto sme navrhli poťah sedadla, ktorý sa dá prať v práčke a ktorý sa dá ľahko zložiť bez odstránenia popruhu, takže ho môžete rýchlo vyčistiť a vydať sa na cestu.
 • 5-bodový bezpečnostný pás
 • EasyRecline: EasyRecline je vhodný pre všetky vekové kategórie a umožňuje vám nastaviť sedadlo do troch pohodlných polôh. Dokonca aj s dieťaťom na sedadle a bez toho, aby ste museli upravovať funkciu Top Tether - to je úplne výhodné pre deti aj rodičov.
 • Top Tether: Horný popruh minimalizuje rotáciu autosedačky a tak znižuje možné zranenia v oblasti hlavy a krku v prípade kolízie. Vďaka svojim dvojitým kotviacim bodom ponúka Top Tether v tvare písmena V ešte väčšiu stabilitu a bezpečnosť pre vaše dieťa ako sedadlo s konvenčnými povrazmi.
 • Opierka hlavy v tvare V.: Naše hlavové opierky v tvare písmena V, ktoré sú špeciálne navrhnuté na ovládanie pohybu hlavy dieťaťa, zaisťujú optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu a zároveň poskytujú maximálne pohodlie. Navyše, opierka hlavy a sedadlá sa dajú ľahko nastaviť z prednej časti sedadla tak, aby vyhovovali výške vášho dieťaťa.
 • Ochrana proti spätnému nárazu: Naše zosilňovače chrbtovej ochrany chránia vaše dieťa 3 spôsobmi: poťah sedadla poskytuje dieťaťu ochranu hlavy a bedra, najmä v prípade bočného nárazu; horné a dolné vodiace pásy zabezpečujú správne umiestnenie bezpečnostného pásu; a čalúnená opierka hlavy poskytuje bezpečnosť a pohodlie pre hlavu a krk dieťaťa.
 • SecureGuard: SecureGuard pomáha chrániť citlivú oblasť brucha dieťaťa pridaním ďalšieho - štvrtého kontaktného bodu k 3-bodovému bezpečnostnému pásu. Udržiavaním brušného pásu v optimálnej polohe nad panvovými kosťami vášho dieťaťa SecureGuard pomáha znižovať brušné sily v prípade čelného nárazu až o 35% * a zároveň umožňuje dieťaťu voľný pohyb počas cesty
 • Mäkké polstrovanie na popruhoch s neoprénovým výkonom: Naše nové, mäkké neoprénové podložky na hrudník sa pohodlne zmestia na hrudník vášho dieťaťa. Pomáhajú redukovať pohyb dieťaťa v prípade kolízie a zvyšujú ešte väčšie pohodlie päťbodového postroja. Navyše ich možno ľahko vybrať na pranie bez narušenia postroja.

Parametre :

 • pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov
 • Inštalácia v smere jazdy pre deti s výškou od 76 do 150 cm
 • Hmotnosť: 11kg
 • Rozmery (V x Š x H): 60 - 83 x 44 x 47 cm

Pútanie do vozidla:

Dodatočné parametre

Kategória: AUTOSEDAČKY 9-36 KG
? Hmotnosť dieťaťa: 9-36 kg
? Isofix: áno
? Možnosť naklápania: Áno
? Orientácia autosedačky: V smere jazdy
? Schválená podľa: ECE R129
? Upevnenie do vozidla: Na isofix
? Výška dieťaťa: 76-150 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, možnosť používať 5-bodové pásy do 21 kg hmotnosti, jednoduchá obsluha, vysoká bezpečnosť
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: