Baby Fehn 3D aktivity deka Color friends

Kód: 4001998055238BD
Značka: BABY FEHN
€73,90
Dodanie do 2 dní
Môžeme doručiť do:
25.1.2022
Hracia deka pre malých drobcov z kolekcie Colour friends - s úžasne farebnými zvieracími kamarátmi. To bude radosti!

Detailné informácie

Podrobný popis

Hracia deka COLOR Friends s oblúkom a odnímateľnými hračkami podporuje celkový vývoj človiečika v jeho ranom detstve. Táto dobrodružná podložka je určená k aktivitám ležiacich, sediacich a lezúcich detí a je na nej rozhodne čo k videniu a čoho sa dotknúť.

Vášho drobčeka spoľahlivo zaujme farebná ležiaca plocha z rôznych materiálov a skrytých herných funkcií. Dieťatko tak objaví hrkálky a pískanie v ušiach koňa, šušťanie lístia a strešných škridiel, pískanie na nose mačky a tiež šušťanie dverí, za ktorými sa skrýva psík. To všetko dieťatko stimuluje a vyzýva k predstavivosti, cíteniu, maznanie a hranie.

Trojrozmerné postavičky visiace na hracom oblúku potom napomáhajú cielenému uchopeniu a koordinácii ruka-oko. Pískací kôň s hryzadlom, šuštiace zrkadlové slnko, pes s vibrujúcim hrkálkou, hrkálkové jablko s uchopovacím krúžkom a šuštiaca mačka s hrkálkou podporujú zábavu pri hraní, zvyšujú pozornosť dieťaťa a cibrí jeho zmysly i motoriku.

V neposlednom rade, s dekou pre 3D aktivity môže váš potomok v rôznych fázach rastu – pri hraní, ležaní, plazeniu a sedeniu – hravo posilňovať chrbtové a krčné svaly. Táto skvelá herná pomôcka preto nesmie chýbať v počiatočnej výbave žiadnej novopečená mamičky. A je to tiež ideálny darček k narodeniu či krstu bábätka.

Vlastnosti:

  • Pre dojčatá a batoľatá od narodenia
  • Veľkosť: 80 × 105 cm
  • Hrací oblúk s 5 odnímateľnými hračkami
  • Farebná ležiace plocha z rôznych materiálov a so skrytými hracími funkciami
  • Možno prať na 30 ° C
  • testované na bezpečnosť nezávislými skúšobnými ústavmi

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: