Autosedačka Britax-Römer Trifix 2 i-Size

Kód: 4000984192414BD
Značka: BRITAX
od €329,90

Zvoľte variant

Britax-Römer Trifix2 i-Size považujeme za jednu z najlepších a hlavne najbezpečnejších autosedačiek na trhu. Je ideálnym nástupcom vajíčka. Autosedačka je ideálna pre deti od výšky 76cm do 105 cm. Vďaka úžasnému mixu bezpečnostných prvkov je u nás veľmi obľúbenou sedačkou, ktorú zákazníci kupujú po vajíčku.

Detailné informácie

DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU
Tovar označený "skladom" odosielame obratom po prijatí objednávky.
DOPRAVA ZADARMO
DOPRAVA ZADARMO
Pri nákupe nad 59,99€ cvakneme za Vás dopravu my.
KAMENNÁ PREDAJŇA
KAMENNÁ PREDAJŇA
Od roku 2016 prevádzkujeme kamennú predajňu. Nájdete nás v Považskej Bystrici.
Farba: Storm Grey
Momentálne nedostupné | 4000984192438BD
€329,90
Farba: Burgundy Red
Dodanie do 4 pracovných dní | 4000984196887BD
€329,90
Farba: Moonlight Blue
Momentálne nedostupné | 4000984192414BD
€329,90
Farba: Cosmos Black
Skladom | 4000984192391BD
€329,90
Farba: Blue Marble
Dodanie do 4 pracovných dní | 4000984192452BD
€363,90
Farba: Grey Marble
Momentálne nedostupné | 4000984196894BD
€363,90

Podrobný popis

Autosedačka Britax-Römer Trifix 2 i-Size - od 76 do 105 cm

Nová generácia autosedačiek i-size poskytuje deťom nielen vysoký komfort pri cestovaní, ale predovšetkým inovované bezpečnosťou prvky. Trifix2 i-size je vhodná pre deti od 76 do 105 cm. V ľudskej reči to znamená, že je možné ju používať ako autosedačku po vajíčka až do cca 4 rokov. Jednoducho sa inštaluje do auta pomocou Isofix-u v kombinácii s top tether pásom. Autosedačka sa dá pohodlne naklápať. Dieťa sa vezie po smere jazdy. Jedná sa o jednu z najbezpečnejších autosedačiek v kategórii i-Size posmerných sedačiek do 105 cm. Určite túto autosedačku doporučujeme.

Hlavné vlastnosti autosedačky Britax-Römer Trifix 2 i-Size

  • Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným kotevným bodom ISOFIX.
  • Integrovaná technológia SICT inside poskytuje špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu.
  • Top Tether v tvare "V" zaistí vďaka dvom kotevným bodom väčšiu stabilitu a bezpečie než autosedačka sa štandardným upevňovacím popruhom a poskytuje deťom aj viac priestoru na nohy.
  • Systém otočného spoje Pivot link smeruje silu v prípade nárazu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá a potom jemnejšie vpred, čím znižuje riziko poranenia hlavy a krku.
  • Opierka hlavy v tvare "V" kontroluje pohyb hlavy dieťaťa čím poskytuje maximálne pohodlie a zaisťuje optimálnu ochranu pri bočnom náraze.
  • Hlboké ochranné bočnice pohlcujú silu bočného nárazu a poskytujú nový komfort.
  • 5bodový bezpečnostný pás zaisťuje úplnú stabilitu a ochranu dieťaťa. V prípade kolízie rozloží silu nárazu do 5 bodov.
  • Kvalitne polstrované neoprénové ramenné pásy pre individuálne nastavenie.
  • 3 stupne sklonu polohovanie umožňujú pohodlnú polohu dieťaťa i pri spánku.

Produktové video autosedačky Britax-Römer Trifix2 i-Size

Špičková ochrana proti bočnému nárazu

Integrovaná technológia SICT inside poskytuje vášmu dieťaťu špičkovú ochranu v prípade bočného nárazu. SICT inside chráni vaše dieťa pred nárazom a zároveň pohlcuje energiu, ktorá na nich pôsobí. Nemusíte nič prispôsobovať alebo upravovať - SICT inside je pripravená vždy, keď ju potrebujete.

Systém otočného spoje Römer

V prípade nárazu náš patentovaný systém otočného spoja smeruje silu v prvom rade dole, dovnútra sedadlá, a následne, jemnejšie, vpred, čím významne znižuje riziko zranenia hlavy a krku.

top Tether

Vďaka dvom kotevným bodom zaistí popruh v tvare V väčšiu stabilitu a bezpečie pre vaše dieťa ako autosedačka sa štandardným horným upevňovacím popruhom. Náš popruh v tvare V bráni otáčaniu a znižuje pohyb dieťaťa vpred v prípade nárazu. Unikátne prevedenie švu je navyše navrhnuté tak, aby švy povolili riadeným spôsobom a pohlcovali silu čelného nárazu.

Opierka hlavy v tvare V

Naše opierka hlavy v tvare V je navrhnutá tak, aby kontrolovala pohyb hlavy vášho dieťaťa a zaistila tak optimálnu ochranu pri bočnom náraze, a zároveň poskytla maximálne pohodlie. Opierka hlavy a popruhy sú ľahko nastaviteľné spredu sedadlaa prispôsobujú sa tak vášmu rastúcemu dieťaťu.

Hlboké ochranné bočnice

Naše mäkké, polstrované bočnice tvorí ochrannú vrstvu, ktorá pohlcuje silu bočného nárazu a znižuje tak riziko zranenia dieťaťa.

5bodový bezpečnostný pás

Veríme, že 5bodový bezpečnostný pás je najbezpečnejší spôsob pripútanie vášho dieťaťa v autosedačke, pretože zabezpečí úplnú ochranu a stabilitu dieťaťa. V prípade nehody bezpečnostný pás rozloží silu nárazu na 5 bodov, dva na ramenách, dva na bedrách a jeden na spone medzi nohami. Pomáha tak chrániť vaše dieťa pred nárazom z akejkoľvek strany.

Kvalitne polstrované neoprénové pásy

Naše nové, kvalitne polstrované neoprénové pásy sa ľahko prispôsobí hrudi vášho dieťaťa. Pomáhajú obmedziť pohyb vášho dieťaťa pri náraze a v kombinácii s 5-bodovým bezpečnostným pásom poskytujú ešte väčšie pohodlie. Môžu byť tiež ľahko odstránené pre pranie, bez toho aby ste narušili zádržný systém.

Niekoľko naklápacích polôh

Pohodlia vášho dieťaťa na cestách je nutnosť. Práve preto bola táto autosedačka navrhnutá so štyrmi naklápacími polohami, ktoré sa jednoducho nastavujú a zabezpečujú vášmu dieťaťu bezproblémovú cestu.

Dodatočné parametre

Kategória: Od 9 do 18 kg
? Hmotnosť dieťaťa: 9-18 kg
? Isofix: áno
? Možnosť naklápania: Áno
? Orientácia autosedačky: V smere jazdy
? Schválená podľa: ECE R129
? Upevnenie do vozidla: Na isofix
? Výška dieťaťa: 76-105 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Hmotnosť: 10,5 kg
Vlastnosti: Snímateľný poťah, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky v tvare písmena V, integrovaná bočná ochrana SICT inside, Pivot link Isofix system

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: