Autosedačka Britax-Römer Dualfix iSense

Kód: 4000984312720BD
Neohodnotené
Značka: BRITAX
od €335

Zvoľte variant

Detailné informácie

Farba: Burgundy Red
Skladom | 4000984312720BD
€335
Farba: Indigo Blue
Skladom | 4000984312713BD
€335
Farba: Midnight Grey
Skladom | 4000984312706BD
€335
Farba: Space Black
Skladom | 4000984312690BD
€335
Farba: Golden Cognac
Skladom | 4000984312737BD
€335
Farba: Fossil Grey
Momentálne nedostupné | 4000984312751BD
€405
Farba: Atlantic GreenX
Momentálne nedostupné | 4000984312744BD
€405

Podrobný popis

To tu ešte nebolo! Inteligentný rad iSense na scéne!

Už od roku 1966 sa Britax Römer venuje vývoju a výrobe autosedačiek pre deti. Patrí k svetovej špičke v bezpečnosti. Teraz vám prináša nový, unikátny cestovný systém iSense, ktorý spĺňa nároky na ešte väčšiu bezpečnosť, komfortnejšiu obsluhu a zábavnejšie cestovanie s deťmi, ako ste si dokázali kedykoľvek predstaviť!

4 roky bezpečného a komfortného cestovania

Autosedačka Dualfix iSense vychádza z obľúbeného ADACom oceneného modelu Dualfix M i-Size. Navyše je vybavená inovatívnym osvetlením, ktoré ešte viac spríjemní vaše spoločné cestovanie. Je určená pre deti od 3 mesiacov do 4 rokov a je to tá najlepšia možnosť potom, čo dieťatko vyrastie z prvej autosedačky.

Vidieť a byť videný

Inovatívne svetielka sú umiestnené na bočniciach autosedačky. Ich mäkké, tlmené svetlo zaistí, že aj v tme budete vedieť, čo vaše dieťatko práve robí. Väčšiemu dieťaťu potom jemné svetlo spríjemní dlhšie cestovanie, pretože sa pri ňom môže hrať či prezerať knižku. Svetielka vám pomôžu tiež s usadzovaním. Aj v tme si budete istí, že ste pásy dotiahli správne a že nie sú nikde prekrížené. Svetielka majú 3 intenzity svietenia. Je možné ich ovládať manuálne alebo nastaviť automatický režim. V ňom sa svetielka samé vypnú minútu po usadení dieťaťa do sedačky.

Otočná o 360°

Pokračujúcu autosedačku Dualfix iSense je možné používať výhradne so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia). Možnosť otáčania o 360° stupňov ocenia tak deti, ako aj rodičia. Táto funkcia totiž výrazne uľahčuje usadzovanie dieťaťa. Sedačku si jednoducho otočíte do nástupnej polohy a potom otočíte buď proti alebo v smere jazdy podľa toho, ako to dieťaťu vyhovuje. Bezpečnostní experti odporúčajú voziť deti proti smeru jazdy čo najdlhšie. Je to totiž ten najbezpečnejší spôsob cestovania. Autosedačka Dualfix iSense vám to umožní až do 4 rokov veku dieťaťa.

Objavovať aj odpočívať

Autosedačku Dualfix iSense je možné nastaviť do 6 polôh. Dieťa tak môže pozorovať svet za oknami auta a až ho to unaví, jednoducho mu sedačku nastavíte do polohy v ľahu. Možnosti polohovania sedačky vám zároveň zaistia nastavenie správnej polohy v autách s rôznym sklonom sedadla. Dieťatku tak počas jazdy nebude padať hlavička. K jeho maximálnemu pohodliu prispieva aj možnosť predĺžiť priestor na nožičky pri protismernej jazde.

Bezpečnosť ruka v ruke s komfortom

Bezpečnosť je pri autosedačkách Britax Römer vždy na prvom mieste, preto autosedačka Dualfix iSense zodpovedá najprísnejšej európskej bezpečnostnej norme ECE R129 (i-Size). Sedačka je vybavená množstvom inovatívnych bezpečnostných prvkov. Je to napríklad optimalizovaný integrovaný systém ochrany pri bočnom náraze SICT INSIDE a ďalej patentovaný systém Pivot Link, ktorý dieťa chráni zo všetkých strán. Pre väčšiu bezpečnosť dieťaťa je Dualfix iSense vybavená tiež 5-bodovými bezpečnostnými pásmi s protišmykovou vrstvou.

Autosedačka Dualfix iSense sa na základňu inštaluje iba jediným kliknutím, a to do pozície v protismere. Do požadovaného umiestnenia už si ju ľahko natočíte. Jednoduchou manipuláciou so základňou nastavíte nielen tzv. nástupnú polohu pre ľahší prístup k dieťaťu, ale aj naklopenie sedačky do ľahu.

Prednosti autosedačky Dualfix iSense v kocke

•  Súčasť modulárneho systému iSense pre komfort a bezpečnosť detí od 3 mesiacov do 4 rokov
•  Spĺňa i-Size normu
•  Autosedačka sa dá používať iba so základňou Flex base iSense (nie je súčasťou balenia)
•  Možnosť cestovať v protismere až do 4 rokov veku dieťaťa
•  Svetielka pre dohľad nad dieťaťom a detské činnosti
•  Nastaviteľný automat svetielok pre ľahké pripútanie dieťaťa
•  Manuálne ovládanie svetielok v 3 stupňoch intenzity
•  Veľmi jednoduché vycvaknutie sedačky iba jednou rukou
•  Poťahy sa dajú ľahko zložiť a vyprať pri 30 °C
•  Súčasťou balenia je 2-metrový nabíjací USB kábel
•  Nabíjanie trvá asi 4 hodiny a pri plnom svietení vydrží cca 18 hodín
•  Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Od narodenia do 18 kg
? Hmotnosť dieťaťa: 0-18 kg
? Isofix: áno
? Možnosť naklápania: Áno
? Orientácia autosedačky: V smere aj protismere jazdy
? Schválená podľa: ECE R129
? Spôsob otáčania: O 360°
? Upevnenie do vozidla: Na isofix
? Výška dieťaťa: 76-105 cm
Pútanie dieťaťa: 5-bodový pás
Vlastnosti: Snímateľný poťah, integrované LED osvetlenie, výškovo nastaviteľná opierka hlavičky, potrebné dokúpiť isofixovú základňu
Hmotnosť: 5.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: