Autosedačka Britax-Römer Baby-Safe 2 i-Size

Kód: 4000984192667BD
Novinka
Značka: BRITAX
od €229

Zvoľte variant

Bezpečná, pohodlná a jednoduchá na manipuláciu. Taká je autosedačka Britax-Römer Baby-Safe2 i-Size - vhodná pre deti od narodenia do 83 cm. Vyvíjaná a vyrobená v Nemecku. S najvyšším dôrazom na kvalitu a bezpečnosť.

Detailné informácie

Farba: Cosmos Black
Dodanie do 2 dní | 4000984192667BD
Môžeme doručiť do: 25.1.2022
€229
Farba: Nordic Grey
Dodanie do 2 dní | 4000984189735BD
Môžeme doručiť do: 25.1.2022
€269

Podrobný popis

Ostrovček istoty pre vášho malého anjelika

BABY-SAFE2 i-SIZE je tou pravou, útulnú autosedačkou pre novorodencov a deti do 15 mesiacov alebo 83 cm výšky. Je nielen pohodlná, ale hlavne bezpečná – spĺňa novú normu ECE R129 (i-Size) platnú pre autosedačky.

Neoddeliteľnou súčasťou BABY-SAFE2 i-SIZE je vložka pre novorodenca, ktorá dieťatku zabezpečí dodatočnú ochranu. To znamená, že v prípade nárazu pohltí vzniknutú kinetickú energiu. Ako dieťa rastie, novorodenecká vložka sa dá vybrať a hlavová opierka prispôsobiť tak, aby dieťaťu opäť poskytla dostatok priestoru a pohodlia.

Patentovaná technológia polohy ležmo prináša bezpečné riešenie

Vieme, že keď s novorodencom cestujete autom, je pre vás náročné dopriať mu inú pozíciu než v ľahu. Jeho svaly ešte nie sú plne vyvinuté a táto pozícia je pre neho najlepšia. Avšak pri cestách autom je poloha viac v sede bezpečnejšia pre prípad nárazu. Britax Römer preto našiel riešenie. Jej autosedačka BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavená patentovanou technológiou, ktorá umožní nastaviť dieťatku polohu ležmo prispôsobením hlavové opierky. V niektorých typoch vozidiel potom dieťaťu zaistíte lepšiu polohu ležmo použitím FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE.

Pokoj v duši počas prvých ciest s vaším dieťaťom

Deti, najmä potom novorodenci, sú najzraniteľnejší cestujúci, preto vyžadujú zvýšenú ochranu proti úplne každému nárazu. Britax Römer sa preto sústredí na vývoj, skúšanie, zdokonaľovanie a výrobu detských autosedačiek, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie možné štandardy, a ich skúšky prevyšujú nároky na novú normu týkajúcu sa bezpečnosti detí (ECE R129). Ak kúpite BABY-SAFE2 i-SIZE, kupujete si s tým aj ich precízny výskum a záruku bezpečnosti. Čo vám počas cestovania s dieťaťom dodá úplný pokoj a neoceniteľný pocit bezpečia.

Rozmery (V x Š x H)
•  58 × 44 × 67 cm

Váha výrobku
•  4,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: